Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ki milyen femdom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ki milyen femdom dologba menne bele a barátjával? -kötözés -arcraülés -taposás -talp nyalatás (fürdés után) -pofozás Ezeket ti lányok csinálnátok fiúval?

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem szeretek ilyen szavakat, mint "femdom" használni, mert igazából csak kipróbáljuk a barátommal azt, ami felkeltette az érdeklődésünket és nem aktívan egy alkategóriát szeretnénk képviselni.

A fentiek közül csak kötözés (csak a kezek) és a arcraülés történt meg, a többi nagyon nem vonz. Előbbi fordított esetben is volt, míg utóbbi az ő ötlete volt.

2021. febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Engem nagyon vonz a szerepcsere és a női ruhába öltöztetés/nővé nevelés.

Sajnos eddig nem tálaltam párt hozzá.

2021. febr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Ez engem is erdekelne bar en inkabb egy hosszu nap utan szagolnam egy no labat
2021. febr. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Alapból inkább sub vagyok, de az arcra ülést mindkettőnk nagyon szereti. Kötözni ő szokott engem. A többi, előző válaszolók is által felsorolt dolog taszít.
2021. febr. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
kötözés, fóliázás, maszk, szájpecek, erényöv, fenekelés, lábimádat, orgazmus kontroll, alázás, sok nyál :P satöbbi
2021. febr. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Én Nagyon szeretném ha valaki nővé nevelne és kipróbálhatnám a női szerepet
2021. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
#5 tényleg nő vagy? Az életben is "létezel", tehát nem csak szájhős vagy? Mert nagyon ritka aki ezeket élvezi (és nem pénzért csinálja). De lehet hogy csak én vagyok a szerencsétlen hogy nem találok.
2021. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
7es akkor en is szerencsetlen vagyok mert en sem talaltam meg ilyen not🤣🤣
2021. febr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
5. ✌️ Létező nő vagyok, nem tudom mi ebben olyan furcsa, a kérdés is nőkhöz szólt. Privátban is ezt kérdezgetitek, de válaszolni senkinek nem fogok rá, ismerkedni sem akarok.
2021. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!