Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem elegulok ki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elegulok ki?

Figyelt kérdés

34 éves férfi vagyok.

Folyamatosan áll a farkam és ha utazom, akkor is.

Szex után is kívánok a szexet és hiába megyek el 7x-8x,akkor is még mindig csak dugni vagy verni akarom.

Van, hogy már a lankadt farkamat verem addig, amíg el nem élvezek.

Utána kb 20 percig jól vagyok, de aztán megint muszáj valamit csinálnom magammal.

Munkába kibirom, mert muszáj, de akkor is áll és folyamatosan fantazialok a szexen.

Van ilyen ember még, rajtam kívül vagy inkább altassam el magam?



2021. febr. 14. 11:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

7es írta, hogy menj el szexuálterapeutához, szerintem is azt kéne tenned.


Amúgy meg, próbálj meg valami nehéz sportot, kondi stb, fáraszd le magad nagyon azzal, ezt tudom még esetleg. Plusz csinálj sokféle hobbikat, amik lekötik a figyelmed.

2021. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Edzek minden második nap, súlyzós edzés +kardio.

Alapvetően az alvasigenyem is kb 4 óra.

Ha többet alszom akkor mosogató rongy vagyok.

Orvoshoz nagyon nem szeretnék menni, mert kínos számomra.

Hobbi sem köti le a figyelmemet!

Hát ha a munka sem, ami kötelező, akkor a hobbi miért tenné?

Sok felé tudok koncentrálni és nem fáraszt a munka sem igy, mert munka mellett is tudok fantazialni vagy éppen flörtölni...

De köszönöm szépen az ötletet!

2021. febr. 16. 12:53
 13/17 anonim ***** válasza:

11-es vagyok. Szívesen. Akkor a sport pipa, max még többet edzhetsz, mondjuk majdnem mindennap. Nekem egyébként segített.


A szexuálterapeuta nem orvos, inkább ilyen pszichológus-féle. Én voltam párszor, helyretette a fejem pár szex-el kapcsolatban dologban (nekem más gondom volt, de megoldódott). Nem kell szégyellni az ilyen gondokat! Sok sikert.

2021. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Értelek!

Köszönöm szépen!

Esetleg privátban tudnál elerhetoseget küldeni, a nem orvoshoz? :)

Nekem amúgy mindenki orvos, akihez menni kell valami problémával és vagy akár fizetünk érte.

Nyilván az orvos, nem csak az aki meghallgatja a szivemet illetve felirja a tabit. :)

Mindennap nem tudok menni edzeni, mert igy is dupla annyiért járok le edzeni hogy a dolgok meg legyenek igy is oldva, hogy zárva vannak a konditermek.

Ez is feketén megy sajnos.

Nem tudnak mindennap nyitva lenni, mert akkor gyün a hatóság... :(

Gyün=jön, csak viccesebb formája, mielőtt valaki abba kötne bele... :D

Köszönöm!

2021. febr. 16. 14:14
 15/17 anonim ***** válasza:
Persze, dobtam privátban üzenetet.:)
2021. febr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon!
2021. febr. 16. 15:07
 17/17 SAMpernatural ***** válasza:
Igen nem ártana szakemberhez fordulni, főleg ha a mindennapi életben zavar.
2021. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!