Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés a prosztata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a prosztata masszázs?

Figyelt kérdés
Láttam fizetős lányok oldalán hogy van ilyen opció. Én nem is hallottam még erről. Ez micsoda? Emellett mit jelent a francia az ilyen hirdetésekben?
2021. febr. 14. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Leírhatatlan. Mind nő által, mind farok által.
2021. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%

A francia az egy nyelv. Ezen beszél a prosti, mer úgy elegánsabb. Meg van a spanyol, ahol a végén annyit mond: ollé!


Híjad felfele, oszt mondgyad nekije: farncia prosztatát kérel!

2021. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
A francia annyit jelent, mint franciázás, azaz francia ágyas szex, kb dupla ágyas szexet jelent. A prosztata masszázs meg nem tudom milyen lehet.
2021. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Francia: leszop (a szájába veszi a farkat, nyalogatja, szopogatja, huzogatja akár kézzel)

Prosztata masszázs: felnyúl a fenekedbe síkosítós ujjal és nyomogatja, masszírozza a prosztatát. Ez egyénfüggő, hogy mennyire érzi valaki jónak, de kb hasonló érzés, mint mielőtt élvezel és megfeszülsz.

2021. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A férjem odavan érte.
2021. febr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ,élvezem mikor bennem van!
2021. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem a mostani barátnőm újjazott meg egyszer cumi közben. Mondani se kell, hogy 2 perc után kilőttem a szájába.
2021. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 Azóta is szokta csinálni, ha akarom.
2021. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!