Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl durva maszturbáció okozhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl durva maszturbáció okozhat fitymaszűkületet?

Figyelt kérdés
Mikrosérülések keletkezhetnek a fitymán, amik visszaforrva hegesednek és összehúzva szorosabbá teszik a fitymát?

2021. febr. 14. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Igen.
2021. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lacás1976 ***** válasza:
72%
Ahhoz sebesre kéne verniminden alkalommal.a maszturbálás inkább tágitja a fitymát persze ha ésszel csinálod és nem sajtreszelővel...
2021. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Dehogy okozhat. Nyilván tudni kell a mértéket. De azt tudnod kell, hogy maszturbálni 19 éves korig ajánlott, addig vagy fiatal,addig működik normálisam egy férfi, utána már öregszel csak, hajhullás, impotencia stb.
2021. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
#3 19 éves korig? 😂🤣😂
2021. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%
Igen, mi ebben a meglepő? 19 éves korig tekinthető valaki fiatalnak. Utána már megkezdődik az öregedés, a férfiaknál 20 éves kor körül. A spermium szint is csökken, a szexuális vágy is. Egy huszonéves pasi már javában impotens.
2021. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

NEM! Gondolom nem vered minden nap sebesre és egyébként sem hegesedik "befelé".

A #3 és #5 hozzászólás szimpla troll.

2021. febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Épp ellenkezőleg, nekem a sok maszturbálástól egész tág lett, vagy hogy lehet ezt mondani, pedig tinikoromban enyhe fitymaszűkületem volt.
2021. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban fitymaszűküketem volt, fültisztítóval tisztítottam a makkomat minden nap, meg tusolásnál a fitymám kis nyílásán zuhanyoztam be a vizet, összefogtam a fitymám és megzubogtattam benne a vizet többször. Szóval komoly fitymaszűkület volt. Aztán elkezdtem a farokverést, mint minden kamasz, naponta egyszer-kétszer rárántottam. Elég agresszíven vertem, mert a fitymám kirepedt, kezelgettem svédcseppel, fertőtlenítettem, aztán lassan ahogy gyógyult és közben vertem magamnak, egyre tágabb lett a bőr. Meg tágítottam is, ez megoldotta a fitymaszűküketemet műtét, körülmetélés nélkül.
2022. máj. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!