Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Fordult már elő, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin_Wendell_Crumb kérdése:

Lányok! Fordult már elő, hogy nyilvános helyen masztiztatok?

Figyelt kérdés

Van itt olyan csajszi, akit izgat egy maszti nyilvános helyen? Ahol benne van, hogy meglátnak vagy meghallanak? Parkolóban az autóban? Próbafülkében? Vonaton - buszin?


Kérlek őszintén válaszolj, és kímélj meg a degradáló kommentektől!

Engem valóban érdekel és izgat ez a téma, ezért is kérdezek!


Én sportos és kíváncsi 29F :)



2021. febr. 15. 09:03
A kérdező szavazást indított:
Igen, ritkán előfordul
Nem, soha nem fordult még elő
Igen, gyakran csinálom így, mert nagyon izgat
Még nem, de izgat a dolog. Kipróbálnám egyszer
Soha nem akarok ilyet csinálni
32 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Volt már, hogy szubomat kényszerítettem ilyenre, pl. pláza mosdóban, suliban, buszon, vagy autó hátsó ülésén. Tehát van.:)
2021. febr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Előző pasim mindig vett nekem valamit ha a moziban feldugtam egy dildot vagy ha úgy szálltam buszra hogy bennem volt valami. 20/L
2021. febr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem, nem tudnék kellően ellazulni és otthon kényelmesebb is. Partnerrel voltak már dolgok, de az már másik kérdés.

25N

2021. febr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem nő vagyok (úgyhogy kedves sportos kíváncsi nem kell privit írnod), de ismertem több olyan hölgyet (utána személyesen is) akit kimondottan izgatott ha nyilvános helyen csinálhatta, próbafülke, busz, strand stb.
2021. febr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam már, de nagyon ritkán és úgy, hogy semmiképp se keltsek feltűnést. Egyszerűen csak izgatott a tudat, hogy nyilvános helyen csinálom
2021. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem annyira nyilvános helyen történtek de a munkahelyemen párszor maszturbáltam a WC-n. Illetve még gimiben kinyalattam magam tanítás után az egyik üres teremben.


23/N

2021. febr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Parkolóban és suli wcben. 18/L de nem azért mert annyira mániákus vagyok ezen a téren.Privátot nem szeretnék.
2021. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Suliban, moziban, túrázás közben
2021. febr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!