Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, próbáltátok már két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, próbáltátok már két farokkal a puncitokban?

Figyelt kérdés

Vagy akár srácok, voltatok így együtt egy lánnyal és egy fiúval? Milyen érzés volt nektek?


Nekem ez egy vágyam, amit még nem éltem ki, de szoktam és szeretek is két dildót bedugni a puncimba egyszerre. Megfelelö felizgulás és nedvesség mellett bemegy. Egyszerüen imádom, arra szoktam még fantáziálni, hogy a két farok egyszerre élvez belém... :D Ez normális dolog, vagy ennyire perverz lennék?

Swinger klubban ilyesmit át lehet élni?


22/L



2021. febr. 15. 18:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%
Swingerben átélheted, ha ez a kívánságod.
2021. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Igen, próbáltam már, pont az általad említett helyen - swingerben. Kellemesen befeszítettük oda amit kell, aki nagyon homofóbiás azt zavarja, de úgyis gumi van rajtad és a lányért csinálod nem a másik pasiért.
2021. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Swingerben eleve sűrűn előfordulnak többesek, vannak férfiak akik részt vesznek ilyenben is. Viszont csak teljesen merev farokkal működik, a félpuhával nem.
2021. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%
Hogy Stewie Griffint idézzem: "És van még benned felületi súrlódás?"🤣
2021. febr. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
szerintem keves ferfi birja, hogy a farka hozza dorgolozik egy masikehoz. aki azt mondja nem zavarja meg nem probalta. nekem nem ment. maradt a DP. :)
2021. febr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
17%

Én nagyon szeretem a jól táguló puncit, szex előtt vagy közben megujjazni és érezni ahogyan egyre jobban nedvesedik és akár 4 ujjam is kényelmesen becsúszik, arra nagyot szoktak élvezni, ha rugalmasak a hüvely izmaid dugás közben is kellően szorít. Ha pedig dugás közben egy-kér ujjadat még közben benyomod az pluszban izgató.

Volt már h egymás után kétszer élveztek a puncidba?


35f

2021. febr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Kajak53 ***** válasza:
A válaszolók egy része furcsán tájékozott, vagy totálisan tájékozatlan. A testnyilások záróizmai nem tágulnak ki. Ha ez lenne a helyzet, akkor hatéves korára mindenkiböl kipotyogna a kaki. Az egeszséges testben a záróizmok mindig zárnak, akárhányszor es akárhogy tágitották öket. Csak a képességük, hogy el tudjanak adott esetben lazulni az alkalmazkodik. A szülés utáni, vagy öregkori inkontinencia kiváltó okai mások. Ne féljetek tágitani magatokat, amennyiben ez élvezetet okoz. A vagina mérete az életkor miatt változik, nem pedig a gyakori közösülések/egyéb tágitások miatt.
2021. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!