Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ti milyen gyakran hoztok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti milyen gyakran hoztok kielégülést a párotoknak úgy, hogy nem kaptok, de nem is vártok viszonzást?

Figyelt kérdés
2021. febr. 17. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Nekem a heti 1-2 elég

De a párom naponta kívánja.

Így minden nap

2021. febr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
viszonzatlan kielégítés főként menstruációkor fordul elő nálunk
2021. febr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
53%
Hát, az én párom kamionos, tehát hétközben ritkán találkozunk mert korán megy és későn jön. De ha van ilyen hétköznap, hogy előbb érkezik mindig betoppan, és hát ugye hulla fáradtan, egyértelmű, hogy én nem várom a viszonzást. Meg igazából jól esik nekem is, látni a gyönyört, hogy mit okozok neki. :)
2021. febr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen nincs. Soha nem hagyja viszonzatlanul sajnos.
2021. febr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Ha elvisz vásárolni utána az viszonzasnak számít?
2021. febr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Nekem ha a párom nem kívánja akkor is kézzel kielégít,más nincs. De ez is nagyon jól esik. 38/f
2021. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Most a terhességem alatt csak ez van.
2021. febr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ritka az ilyen mivel az én libidóm sokkal magadabb. Ritkán van hogy pl orált kezdeményezek és van kedve hozzá így elélvez. De szexelni se szexelünk sokat, mert nem kívánja, csak heti 1x kb
2021. febr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!