Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » ENFJ nők! Ti milyenek vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ENFJ nők! Ti milyenek vagytok az ágyban? Van valami speciális fétisetek, vágyatok?

Figyelt kérdés

Subok vagytok, vagy domok, esetleg switchek?

Kort is.


2021. febr. 17. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Ezek a hülye besorolások állandóan. :D
2021. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nekik a sub szerep jön be általában. Persze lehet kivétel.
2021. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nem szeretem az extrém dolgokat, csak érezzem, hogy szeret a párom, és én is szeretem őt. Szóval béke és romantika minden téren.
2021. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Néha besubosodok. Néha. Legtöbbször inkább a SZERETkezés kell.

De szerintem ez a suboskodás nem az enfj miatt van. Szerintem ez kompenzáció inkább, mert sok szempontból én vagyok a "tökösebb", a szexen kívüli dolgok terén a házasságunkban. Szerintem ez a párkapcsolatom hozta ki ezt belőlem, tehát épp e két egyén kapcsolatának a harmonizálása. Hogy ne "heréljem ki" a férjemet azzal, hogy annyira karakán és megmondó vagyok, és végsősoron mindig az van amit én mondok. A párom pedig abszolut nem papucs. Kettőnk műve hogy így alakult, a kettőnk személyisége működik így együtt.

2021. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!