Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, kinyalnátok a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, kinyalnátok a férfi párotok fenekét ha megkérne ? (rim job)

Figyelt kérdés

Persze megfelelő higénia keretek között, fürdés, borotválás az adott területen.


Mindig is kiszerettem volna próbálni milyen érzés, hiszen elvileg még is ott van a legtöbb erogén zóna. Nyilván viszonoznám. Ciki az első pár együttlét során felhozni témát? Hogyan érdemes felhozni/rávezetni nőt? Elundorodhat nő teljesen a kapcsolattól ha nem az a típus és rákérdezek ?

Mennyire tabu téma ez manapság?


Szeretnék egy százalékos arányt látni a szavazatok alapján! Kérem csak nők szavazzanak! Kommenthez kort(és nemet) írjatok légyszi!


Köszönöm a segítséget!



2021. febr. 17. 16:07
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
50 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
En sosha semmilyen korulmenyek kozott nem nyalnam ott es nem is hagynam neki. Szamomra ez undorito. 25N
2021. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
biztos hogy nem
2021. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem nyalnam ki soha és én sem engednem neki.Ez undi és nem is izgat.
2021. febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
51%
Soha nem nyalnám ki, mert undorító. Elmenne utána a kedvem az együttléttől is.
2021. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem semmi rossz nincs ebben, en is nagyon elvezem, bizonyara egy ferfinak is jo erzes lehet. A kapcsolat elejen meg en nem csinalnam es nem is gondolom h ezt akkor kene felhozni mikor meg csak parszor voltunk egyutt. Nem sertodnek meg de furan jonne ki a dolog.

Az egesz temara meg annyit h a nok nagyresze elutasitja az ilyesmit

2021. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászolásokat! Igen, én is úgy gondolom hogy nemből lesz több a végén. De gyűljenek csak a szavazatok, minnél több! :)
2021. febr. 17. 16:46
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Azt írtad mindigis szeretted volna kipróbálni, és megfelelő higiéniai keretek között lenne, akkor miért ne? Téged most ez izgat, aztán lehet, hogy utána meg már nem fog.

De azért még ne az elején hozd fel...

2021. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Ott még lehet,hogy az embernek az arcára "csokoládé" is menne; tehát arra gondolok,hogy azt inkább nem. De okés egyébként , hogy mindeki kitörli, de szal szerintem én ilyet nem válalnék. Még akkorse szerintem ,ha frissen fürdött előtte. engem ez nem vonz.
2021. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
A volt feleségem igen sűrűn csinálta nekem. Pedig nem én kértem tőle. Gondolom izgatta nagyon. Isteni érzés volt. Mostani párom nem szokta. Soha nem kértem tőle de nem is fogom. Meg vagyok nélküle.
2021. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Pasimnak csinalom, de ha mar elejen felhozta volna, tuti nem csinalnam soha.

Meg o sose eroltette elmondta hogy elvezi aztan szep lassan mindig kicsit tovabbmentem

2021. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!