Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan, akinek férfikén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek férfiként viszonya volt a nála jóval idősebb tanárával? Működhet ez hosszabb távon? Részletek lent.

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, az elmúlt bő 1.5 évben jártam a 40 éves angoltanáromhoz. Kicsit végig több volt köztünk, mint tanár-diák kapcsolat, de semmi komoly: óra előtt/után jól elbeszélgettünk, elröhögcséltünk, utána sokszor ott maradtam nála egy kávéra, néhány alkalommal telefonon is beszéltünk, egymás szerelmi életét is többször kitárgyaltuk. Miután lenyelvvizsgáztam, kb 2 hétre rá felhívott, hogy mégiscsak jó lenne ezt megünnepelni, átnézhetnék hozzá és pezsgőzhetnénk egyet. Kicsit gyanús volt, de nem gondoltam volna, hogy bármi történhet ténylegesen köztünk, azonban kb 2 óra iszogatás és beszélgetés után összemelegedtünk és a hálószobájában kötöttünk ki. A kémia az együttlét során is remekül működött, másnap reggel is teljesen jól elvoltunk, nem volt egyáltalán kínos, csókolóztunk is, majd eljöttem. Azóta eltelt néhány nap, jókat beszélgetünk, azt mondta, hogy nagyon élvezte a múltkorit és ő már hónapokkal ezelőtt érezte, hogy nem vagyok számára közömbös. Lehet ebből valami komoly? A korkülönbség miatt bizonytalan vagyok, de egyébként marhára bejön külsőleg és belsőleg is, simán el tudnám vele képzelni magam.

2021. febr. 17. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy jót szexkapcsolat biztos, ha más nem. De akár még hosszú távon is működhet.
2021. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én magánórákat vettem nyelvvizsgához egy nálam kb 15 évvel idősebb hölgynél.

(30+ voltam én is). Néhány óra után egyre lelkesebben magyarázott, és egyre többször hajolt oda segíteni...nem tudtam megállni, magamhoz húztam, lefeküdtünk. Még 3 alkalommal előfordult. Kaland volt, semmi több, megbeszéltük, kívántuk, azóta elfelejtettük.

2021. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Izé... 25 évesen ha egy nő meghív magához pezsgőzni kettesben akkor már csak bekészíted a gumit előre és sejteni lehet mit akar.

Az hogy mi lesz belőle, vagy mi nem meg rajtatok múlik. Jó dugások biztos, hát élvezd ki! Ismerek olyan párt egyébként ahol 15 évvel idősebb a hölgy és házasság szintjén működik a dolog. Ennyire viszont ne szaladj már előre, élvezd az életet és hajrá! Majd ha már 1-2 éve együtt vagytok akkor ráérsz törpölni ezen.

2021. febr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kisördög1 ***** válasza:
100%
Bármi lehet belőle, de sztem kár ezen morfondíroznod. Élvezd amíg jó és majd kiderül mennyire lesz mély vagy megmarad egy kötetlen szexkapcsinak. Mindkettővel jól jársz. :))
2021. febr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Kurjad tesa! :D
2021. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lásd Emmanuel Macron francia elnök. 24 évvel idősebb, volt tanárnője a felesége.
2021. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!