Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok vannak olyan köztetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok vannak olyan köztetek, akiknek az a legizgatóbb, ha belétek élveznek? Akik ezt szeretik a legjobban, azok el tudják mondani, hogy miért?

Figyelt kérdés

2021. febr. 18. 09:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Ha szereti valaki , akkor nincs miért.

Csak.

2021. febr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Sráctol függ.

Nagyon izgató amikor a srác nem birja már tartani, vehemensen akarja a p.ncim, szinte nem is lenne önkontrollja kivenni stb.

De van olyan srác akinek pl a látvány tetszik, tehát cici, arc száj popsi kivülről vagy beteríti vele a testem stb, de vissza-vissza teszi előtte, mert nem birja ki hogy ne tegye be ujra és ujra, de kívülre preferàlja jobban mégis a végèt.

Ez utóbbinál ha bennem is menne el, valahogy nem érzem át azt az izgalmat mint a fentebbinèl. Talán mert valahol tudatosan szexel nem ösztönből(?)önkontrollt nem hagy el szex alatt.

2021. febr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Mert olyankor mégjobban megdagad a pasi farka, és érzik ahogy orgazmus közben rángatózik.
2021. febr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen izgat amikor bennem spriccel, és kicsorog utána.
2021. febr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

*most hogy az önkontroll megléte vagy meg nem lète a srácoknak miért van rám ilyen olyan amolyan hatással, azt nem tudom.

Mert néha ugyan nem fűti az izgalmat bennem, de megesik az is, amikor tudom hogy azért tartja vissza, mert még adni akarja sokat, és küzd:) az viszont izgat nagyon.

2021. febr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a legintimebb dolog
2021. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Privre nem merek irni. Kérdező, az hogy nincs önkontroll az azért izgat nagyon mert nekem is ugy igazi a szex. Ha en önkontrollt gyakorolnék, nálam azt jelentenè hogy annyira nem jo mert tudom magam tartani, ha valami kimondhatatlanul jo nálam olyankor nem létezik önkontroll.

Viszont amikor azt látom ahogy ezzel küzdenek hogy legszivesebben mindenhova befejezné es alig tud dönteni is mert igy is úgy is akarja, kiveszi hogy kintre de nem inkább vissza mert nem birja ki nem betenni ujra, de mégis kintre megprobalja ujra és totál meg van őrülve a sràc, az meg elvisz rendesen.


Eddig a legjobb legizgatobb az volt aki mindig ugy ment el bennem hogy tiszta erővel a legbentebb tolta mindig a csúcson.

Ez valamiért ritka.

2021. febr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#7: Az is izgat, ha annyira nem bír magával, hogy mihamarabb be akarja fejezni, mert annyira kész van?

Nekem pl. a végén tök természetes, hogy élvezésnél mélyre tolom, ösztönösen így érzem jónak. Meg így a legélvezetesebb.

2021. febr. 18. 09:53
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Azert az a mihamarabb nem mindegy.

Volt aki betette es ennyi elég volt. Többet nem voltam vele.


Meg még a sztorija is nagy volt. Aki mindig mélyen ment el bennem, az is komoly volt egyszer, hogy ahogy elment, azonnal bealudt. Mint aki elájult rám. És még ki sem vette.:D Minden energiája kiszàllt, egy pillanat alatt, totál kiütötte magát:D

Vannak ugy felejthetetlen dolgok :)

2021. febr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A legjobban akkor érzem át az orgazmusát, ha bennem van a farka. Ez egyszerre önzés és odaadás részemről.
2021. febr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!