Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, titeket mennyire zavarna hogyha a barátnőtök szex után masztizna?

Figyelt kérdés
Nem mondta el, csak rájöttem. Azt mondta hogy nem akart megbántani, de nem értem ebben mi a bántó. Miért gondolodja hogy bántó? 24F

2021. febr. 19. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Fenemód zavarna. Arra gondolnék, szar volt velem.
2021. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Volt ilyen csajom. Végül kiderült hogy neki bárménnyi lenne nem elég.
2021. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Biztos nem volt túl jó neki a szex. Legközelebb dugd meg keményebben.
2021. febr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Zavarna. Nem nyílt, őszinte és nem mondja meg neki "több kell". Szívesen segítenék neki eljutni a csúcsra aktus után akkor is ha neki még fél óra, óra kell - ez nekem visszajelzés hogy tegyem jobban oda magam. Amikor meg nem vagyok ott... akkor kedves egészségére!
2021. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Szabadon masztizhatunk mind a ketten. Néha én is vagyok úgy, hogy szex után fél órával jól esik magamhoz nyúlni (mégpedig jellemzően pont, hogy kifejezetten jó menetek után - annyira meghozzák az étvágyat, hogy utána már semmi nem elég :) )
2021. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. febr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Ez így titokban gáz. De ha egy csajszi előttem csinálná, akkor talán még egy újabb menetre is meghozná a kedvemet.
2021. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez így ciki. Viszont legközelebb tudnám, hogy amit eddig elégnek hittem, az nem elég, így többet kell nyújtanom... akár a nyelvemmel... :)
2021. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.. azért csinálja, mert kevés voltam vagy azért mert annyira felpörgött, hogy akármennyire is kicsináltam, nem bírja és még mindig kívánja.. Szóval kontextusba kéne helyezni.

Mi lenne ha kommunikálnál vele és megkérdeznéd?.. :D

2021. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Engem nem zavarna. Persze szívesen segítenék neki nyelvvel/kézzel, ha szeretné. Nem gond ha magához nyúl, de fölösleges eltitkolni.
2021. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!