Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok ha ezek kiderüln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha ezek kiderülnének a pasitókról, vagy arról aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Nagyon bejön és szimpatikus egy srác, de megtudtam róla, hogy volt már fizetős lánynál. Nem gondoltam volna, mert helyes pasi simán kap csajt.

Ez nagyon zavar:s

a másik meg az, hogy azt mondják róla, hogy biszex, de ez nem biztos én meg nem merem megkérdezni


2021. febr. 19. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Fizetős múltas pasim sose volt. Lehet hogy egy kicsit zavarna, de túltenném magam rajta. Sőt, még érdekelne is, hogy mi volt a menete :D


A párom biszex, exem is az volt. Nem zavar, sőt, tetszik.

2021. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mit számít mi mit gondolunk róla, ha egyszer te nézted ki magadnak a pasit??? Ha jól értem nincs köztetek még semmi - legalábbis hogy biszex-e nem mered megkérdezni erre utal, még semmiféle bizalmi kapocs nincs köztetek.

Túlrugózod a dolgot, ismerd meg a srácot, kezdjetek el "pörögni" és utána kiderül milyen emberileg. Hogy "csak úgy" elment párszor prostizni (na bumm és akkor mi van), illetve a biszexualitása mennyiben befolyásolna egy kapcsolatot (akarna-e utána is más pasikkal lenni hogy már együtt vagytok).

2021. febr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát ha biszex akkor nem szeretnék vele ismerkedni (még nagyon az elején járunk) kb ennyire befolyásolná...mert a biszex palik mindig pasikkal is akarnak.

A prostikon még túltenném magam.

2021. febr. 19. 17:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"mert a biszex palik mindig pasikkal is akarnak."


Húúú de tévedsz. Ez egy nagyon elterjedt, randa sztereotípia.


Az, hogy valaki monogám vagy sem, teljesen egyedfüggő. Van sziklamonogám bi pasi, és van fűvel-fával csaló hetero (és fordítva)

2021. febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jah, lehet hogy lesznek az ágyban extra kívánságai, de attól nem biztos hogy megcsal fűvel fával.
2021. febr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A fizetos lanyok egy nagyon szeles mufaj. Senki nem jelentheti ki a parjarol, hogy sosem volt, mert igazabol nem tudhatja.

Az en velemenyem, hogy prostival mindenki hasznal ovszert, mindenfele elfogadottnak szamito alkalmi szexnel, vagy fuvel-faval lefekvo partnernel pedig nem.

2021. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valaki eltudja fogadni, én nem tudtam. Nekem ez nem férne bele, voltam már ilyen helyzetben.
2021. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmit.

Megkérdezném a tapasztalatait, h melyik nemmel mi volt jó stb.

Attól h vki fizetett már a szexért, vagy h biszex az nem jelent semmit!

L

2021. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!