Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szeretitek az análszexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek az análszexet?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? Ha nem, miért nem?

2021. febr. 21. 09:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
67%
Több választ is olvastam itt lányoktól, hogy nem szeretem, de engedem. És marhára nem értem hogy miért? Ha nő lennék és nem lenne jó, akkor megmondanám, hogy nem lesz. Olyan nincs, hogy azért engedem, mert a partnerem szereti. A szex két emberről szól, és arról hogy mi a jó MINDKETTŐNKNEK.
2021. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
A változatosság kedvéért néha izgalmas - a megfelelő emberrel. Bunkó, követelőző "csak arra" hajtó pötssel viszont a normál szex sem az.
2021. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
80%
Megírom, hogy igen és lepontoznak. Milyen kis szende szűz itt mindenki. :D
2021. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
74%
Nem nem! Nagyon nem!
2021. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
99%

Igen, én szeretem. Miért? Mert más, mert más inger ér, mert izgat és mert más az orgazmus is. Nem vagyunk egyformák.

A hagyom néha de nem szeretem válaszokat én sem értem, hogyan lehet hagyni valamit ami nem jó, és legfőképp miért??

2021. febr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
89%
Nem a kedvencem de nincs ellenemre néha csináljuk
2021. febr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem egy kapcsolatban szeretünk örömet okozni a másiknak.

Nekem nem fáj de amúgy olyan semleges érzés. De látni kéne a párom arcát mikor mondom neki néha, hogy tedd át popsiba. :D

Teljesen meg van őrülve, látom rajta mennyire élvezi, hogy szűkebb, bele is élvezhet. Azért havi 4-5 alkalomnál többet nem engedek. Egyszer volt olyan, hogy karácsonyra azt kérte, hogy 1 hétig csak análba menjen. Na ott kb az egy hét alatt elment bennem vagy 14-szer, utána eléggé furán tágnak éreztem a fenekem.

22L

2021. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
71%
Nem!
2021. febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
84%

Aki szerint az anál, és a mélytorok alap:

Lehet, hogy neked, meg anyádnak az.

A sitten.

Ha neked csak az a "nő", aki ezt szereti, akkor mondhatnám, hogy csak az a férfi, akinek legalább 25 cm-je van.

És akkor bajban vagy, mert ugye belőled még hiányzik hozzá 23...

Az ilyen gyökerek mellesleg egy kézfogástól is elveszik az ember kedvét, nemhogy mástól.

Szánalmas primitív alak.

2021. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!