Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kifejezetten kövér nőknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kifejezetten kövér nőknek milyen problémái lehetnek a szexuális életben?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy vágynak rá,mint a normál alkatúak? Milyen nehézségekkel jár a nagy túlsúly? Vannak emiatt gátlásaik?

Őszintén kíváncsi vagyok,mert az ilyen nők az ideáljaim.



2021. febr. 21. 11:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire én tapasztaltam, ugyanolyan vagy még nagyobb libidójuk is van olykor, mint az átlagos nőknek és szégyenlősek szoktak lenni (nem törvényszerű, de sokakra igaz), mert attól félnek, hogy a partnerük nem találja őket vonzónak.
2021. febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az utóbbit én is tapasztaltam,nehéz elhitetni,hogy én szépnek és izgatónak tartom,ha ő maga nincs kibékülve a testével.
2021. febr. 21. 11:47
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Leginkább az, hogy nem akarja megdugni őket szinte senki.
2021. febr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz!

Szerintem sok férfi tartja izgatónak a kövér nőket.

2021. febr. 21. 11:55
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, nekem semmi gondom nem volt, miutan szültem, kifejezetten kövéren, éreztem és tudtam, hogy a férjemnek jól vagyok igy is. Miután elváltunk, és felkerültem a “ húspiacra” váltam gátlásossá és éreztem azt, hogy egy új pasinak így nem leszek jó.

Jogos érzés volt.

2021. febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

"Ez nem igaz!

Szerintem sok férfi tartja izgatónak a kövér nőket."


A "szerintem" nem érv.

Viszont rengeteg tudományos vizsgálat van róla, hogy milyen női testalkatokat mekkora arányban tartanak vonzónak a férfiak.


A kifejezetten kövér nőket a férfiaknak csak egy nagyon kis százaléka tartja vonzónak.

2021. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy vágynak rá, a túlsúly egy testi tulajdonság nem lelki. Gondok inkább az önfelfogadással, önbecsüléssel lehetnek. Maga az aktus során ha nem extra nagy a túlsúly még elég jól mehet mindenféle póz. Az más kérdés, hogy a fizikai állóképesség igencsak csökkenni tud. Meg a szív és érrendszert is hazavágja, egészségtelen a túl nagy súlytöbblet.
2021. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Talán az a legjobb,ha sikerül megtalálni a nagy súlytöbblettel rendelkező nőknek azt a férfit,aki vonzónak tartja,s kívánatosnak.Aki nem csak elfogadja ilyennek,hanem vonzódik hozzá.
2021. febr. 21. 13:16
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Ha felül vagyok hamar elfáradok! Ha alul vagyok nem kapok levegőt! Ha oldalt vagyok nem látom a tévét!
2021. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Férfiak, akik választhatnak, mert van több opciójuk, mind vékony nőt akarnak, aztán persze mondják, hogy lehet telt a nő, de ízlésesen stb, de a valóságban, ha lehetőségük van extra sovány kell.

Főleg ha a pasi kövér, vagy van egy kis hasa, rögtön azzal kompenzál, hogy bezzeg a nője vékony, ha ő kövér is, és a kutyája is sovány.

2021. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!