Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet annak barmi hatranya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet annak barmi hatranya szexnel, ha a pasi 195, a lany meg 170 magas?

Figyelt kérdés
2021. febr. 21. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Bizonyos pózoknál nyilván lehet hátránya. De ehhez nem kell tudósnak lenni h megfejtsd
2021. febr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szopásnál pl még előny is, ennyivel is kevesebbet kell merülni a feladat elvégzéséhez. Ismertem olyan párt is, ahol konkrétan akkora volt a diferencia, hogy a lány simán szophatta állva a srácot.
2021. febr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen hátránya nincs, akkor sem ha a lány 160 cm lenne. Minden póz ugyanúgy megvalósítható, ügyesen kell "helyezkedni" és kész, ennyi.
2021. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 192 vagyok, a hirdető lány kb 155.

Ágyban elvész a különbség.

Egyedül a 69 ami kényelmetlen lenne, de ha nincs 12 centis kukacod akkor az se gond

2021. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha egy végtag elvesztése árán, juthatnál pl nagyfarokhoz, nem lenne az... :)

Ne vagizzunk arra, amit csak kaptunk és nem dolgoztunk érte egy percet sem! :)

2021. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ki vagizik? :D en a lany vagyok
2021. febr. 21. 12:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak írtam kedvesem, nem neked! :)
2021. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
170 cm nem alacsony. 192cm F
2021. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 195 cm-es férfi vagyok és volt már 158 cm-es barátnőm is. A szexben semmi gond nem volt a magasságkülönbség miatt.


Annyi, hogy misszionáriusban nem az arcunk volt egymással szemben, hanem az én mellkasom az ő arcával, de azt is meg lehet oldani :D

2021. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!