Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, Volt olyan hogy a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, Volt olyan hogy a lány olyan heves volt hogy fajt és raszoltatok?

Figyelt kérdés

Nagyon hatrarantotta, fitymafek feszült, száraz volt stb

Egy tapasztalatlan lány szerintem hajlamos és nem érzi mi a kellemes


2021. febr. 22. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, jelzed neki hogy helló azért óvatosabban. Lehet kemény de azért nem korlátlanok ama férfiasság határai.
2021. febr. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
“Filmekbe” olyan simara huzzak hogy ahhw Nézni is rossz, mi a normális meddig kell hatrajonnie a fitymanak?
2021. febr. 22. 00:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha száraz a sztori, akkor ott valami nem kerek.

Egyébként volt, hogy hevesen pacizott a csaj, és kijjebb csúszott, mert olyat vágtázott teljesen hosszában, és egyik ilyen mozdulatnál kicsúszott teljesen, és ráült, gyakorlatilag a merev pajszert meghájlitotta.

Azt hittem beszarok, de annyira kívántam, hogy vissza is dugtam gyorsan.

F

2021. febr. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyha nem megy hátra rendesen, lehet fitymaszűkület is a baj! Ilyenkor nyugodtan szólj neki egyébként, ha kedvesen megmondod, hogy hogyan csinálja nem lesz baj. Én 3 éve rendszeres szexuális életet élek a párommal, de még mindig megesik, hogy valamit rosszul csinálok. Nyilván figyelek, de egyszerűen megesik. Ilyenkor szól, hogy mit csináljak másképp, és ennyi.:) Velünk volt már olyan is, hogy túl szárazan akarta berakni, és megrepedt a fityma, mivel nem tudott rendesen hátramenni, baleset volt, megvártuk még szépen begyógyul, aztán semmi baj nem volt vele. Sokszor van, hogy túl gyorsan kezdem, vagy nagyon meghúzom, mivel nem érezzük azt, amit ti, és nem a "filmekben" vagyunk nyilván megesik, nem lesz egy tapasztalt lány sem tökéletes. Ilyenkor nyugodtan szólni kell!
2021. febr. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szopás közben egyre jobban belelendűlve már fogazott és nem birtam annyira fajt hogy rászóltam!
2021. febr. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!