Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a legjobb és legbiztonságos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb és legbiztonságosabb védekezés szexhez?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok és sosem voltam még senkivel.

Péniszt se láttam élőben még, lehet nektek ez fura de így van.

De ezt leszámítva úgy érzem készen állok erre.

Kicsit félek a szextől, mert hallottam, hogy fájhat is meg vérzés is lehet, milyen érzés ez a fájdalom?

De ugyanakkor régóta szeretném megtapasztalni és átélni ezt a folyamatot.

De terhes nem szeretnék lenni, ezért szeretnék a lehető legjobban védekezni ez ellen.

Hogyan kerülhetném el a terhességet és közben élvezzem is a szexet?

A pasi akivel megfog történni, nagyon óvatos és megígérte, hogy vigyázni fog rám, ő tapasztaltabb.

Azt nem kell mondanotok, hogy ÓVSZER, mert ezt nyilván mindenki tudja, de ezen felül van e valami pluszba még ami sokkal jobban meggátolja ezt a folyamatos?

Szex előtt kell e mennem valami vizsgálatra, amire felírnak nekem ilyen terhesség megakadályozó gyógyszert talán, vagy szükséges ez egyáltalán?

Milyen érzés tulajdonképpen az első? Mikor először feldugja?

Tudom, mindenkinek más de kíváncsi vagyok, mert szűzként nem tudom egyszerűen elképzelni.

Tudom buta kérdés, de ha úgy adódik és szájamba fog élvezni és lenyelem ez miatt ugye csak nem lehetek terhes, hisz nem a hüvelyen menne be(bocsii ha hülye kérdés de ez tényleg érdekel).

Szeretnék jól felkészült lenni az első szexuális élményemre és nem elkapkodni.

Szeretnék normális és értelmes válaszokat kapni.

18 vagyok.



2021. febr. 22. 04:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ja és szerintetek melyik a legbiztonságosabb óvszer?

amelyik tuti nem szakad el?

2021. febr. 22. 04:15
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Popsiba, biztos nem maradsz terhes!
2021. febr. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2.Köszi ez tényleg válaszolt minden kérdésemre.
2021. febr. 22. 05:06
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A két leggyakoribb módszer a fogamzásgátló tabletta és az óvszer. A tablettával kisebb a teherbeesés kockázata, de mivel az óvszer használata jóval egyszerűbb, szerintem barátkozz meg vele. Olvasd el alaposan a használati utasítást és nem lesz gond. Nálunk egyszer szakadt ki, de akkor a lány nem volt elég nedves, én meg fél órát reszeltem benne, ráadásul a Durex legvékonyabbját. Sikosítót érdemes rákenni, akkor ilyen gond biztosan nem lesz. A Durex extra safet javaslom és egy durex vizbazisu sikosító gélt
2021. febr. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4.Köszönöm! :D.

durex akkor ez lesz a tuti.

2021. febr. 22. 06:38
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
a durex büdös. Masculant viselem el
2021. febr. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6.okés köszi akkor :D.

masculan

2021. febr. 22. 07:20
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, komolyan nem bántásból írom, de ha olyanokat kérdezel vagy egyáltalán felmerül benned hogy: "ha úgy adódik és szájamba fog élvezni és lenyelem ez miatt ugye csak nem lehetek terhes" akkor inkább ne szexelj. Legalábbis nézz utána annak hogy hogyan lehet teherbe esni.


Egyrészt megválaszoltad a saját kérdésed de KOMOLYAN HA 18 ÉVESEN, ilyen ALAP dolgokat nem tudsz akkor inkább ne csináld...

2021. febr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8.érdkelődni CSAK SZABAD vaggy nem?

tudom az alapokat...

csak biztosra akartm menni.

öcsém itt mindenkit cak kioktatni tudnak??

2021. febr. 22. 09:20
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

8as ő nem 18 éves szűz lány hanem vmi 40 es informatikus unatkozo pasas


de válaszolok a kérdésre a legbiztinságosabb ha ez ember bezárkozik egy pincébe...ennél nincs jobb recept. Am a lifestyles gumi is jó meg amasulan is, csak ne durex

2021. febr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!