Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként milyen számotokra egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként milyen számotokra egy tartalmas, izgalmas chatszex?

Figyelt kérdés

Mik azok az amik fontosak számotokra benne? Fontos-e pl az intimitás, a beszélgetés vagy ilyenkor csak az élvezet számít? Miről szeretsz inkább beszélgetni? Hogy mit csinálna veled a másik, vagy inkább beavatni egymást abba, hogy mit tesztek éppen magatokkal? Fontos-e, hogy lásd vagy halld a másikat?


Ez csak néhány példa volt, tényleg kíváncsi lennék értelmes válaszokra, hogy nőként ti hogyan élvezitek leginkább az ilyesmit.


Kort is írjatok kérlek.


Köszönöm előre is a normális válaszokat!


2021. febr. 22. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Szeretem ha a pasi nem egyből a képekért nyaggat valamit magáról a szexről beszélni, hogy ki mit szeret mik a vágyai és hasonló dolgok.
2021. febr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem izgalmas
2021. febr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor ilyen levelezésben voltam, szerettem beszélgetni ki mit szeret, kicsit belelátni a másik nem gondolataiba. Izgató volt olvasni mit tenne velem, leírni mit tennék vele. De hogy magamról írjak, hogy saját magammal mit teszek épp akkor, vagy magányos pillanataimban, az már egy következő bizalmi fokon működik csak.

Képet nem küldök.

40+

2021. febr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem amikor leírják mit csinálnának velem. De amikor már az első pár napban képet kér, az megöli az egészet. Nem mondom, hogy nem küldök, de nem ilyen hamar.
2021. febr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha leírják hogy mit csinálnának velem, részletesen , én is tudok durvakat írni ha a pasit ez hozza lázba:) jó érzés ilyeneket olvasni


26/N

2021. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 érdeklődő35 ***** válasza:
És milyen jellegű dolgokat kedvelsz, illetve mik amiket nagyon nem?
2021. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!