Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Inkább férfiaktól várom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább férfiaktól várom a választ és véleményeket. tényleg ennyire nehéz szex nélkül? annyira felülír mindent a szex?

Figyelt kérdés

4 éve van párom. az elején, mint általában minden kapcsolatban, nagyon sok volt a szex. nagyon jó is volt. kívántuk egymást folyamatosan, állandoan. több mint 1 éve együtt élünk, sajnos betegség miatt nem dolgozik, ezért egész nap itthon ül és semmitevés van.

én dolgozok, van 2 gyerekem (nem közös), háztartást stb. reggel 4kor kelek, intézem a dolgainkat, este 9kor hulla vagyok, örülök, hogy ágyba kerülök. vannak anyagi gondjaink. ezért állandoan azon agyalok, hogyan oldjam meg a problémákat. közben a gyerekek lekötik a figyelmem. megse fordul a fejembe a szex. meg ha nem vagyok "nyugodt", hanem tele gondokkal, akkor nem is tudok rá hangolodni. hetente 1x talán ha jutt rá alkalom mostanában. ha hétvégén apás hétvége van, akkor kettesben vagyunk itthon. ő mindig mondja, hogy végre tudnánk szexelni hangosan, minden gátlások nélkül, erre én ilyenkor sem akarok. én meg örülök, hogy csend van és nyugalom. tudom, hogy nem sok idő lenne az egész, de mivel "el is várja", így még jobban elveszi a kedvem. múltkor is feküdtünk egymás mellett, vázolom neki, hogy kb 70ezer ft kellenne, hogy kint legyünk a szarból, erre ő: tudom, hogy bunkónak fogsz tartani, de ki*erjem vagy ki*ered nekem?

annyira szarul esett. neki ez a legfontosabb, hogy ki legyen elégítve. mert mondta, ha én nem akarok szexet, legalább *erjem ki neki. nem lenne ezzel gond, de még arra sincs energiám sokszor. főleg ha meg "erölteti".

valamint hizelgő, hogy ennyire vonzódik hozzám. nagyon nehéz szexuális élete volt. az exével 10+ évet volt együtt, de soha nem volt semmi extra. még orál se. csak ő felül, csaj alul szex, évekig. ráadásul gyerekkorában volt egy mütétje és egy heréje van. emiatt nagyon gátlásos volt. viszont bennem meg talált mindent amit keresett anno, meg mindent kipróbáltunk, kiprobálunk. jó vele a szex, jobb szeretőt nem is tudok elkézelni, de annyira kiábrándító, hogy ő ilyen türelmetlen...vagy igaza van? annyira az arcomba tolja mindig, hogy neki ki kell elégülni, mert akkor kerek a világ, és nem akarja kiverni, mert ha itt fekszek mellette, inkább szexelne. nem mellettem, egyedül ....

szóval megértem őt is, de valahogy bánt, hogy nem igazán ért meg engem....


2021. febr. 22. 10:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
igen tömni akarok
2021. febr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb kapcsolat ilyenkor fut zátonyra. A kismamák túlterheltek, beanyásodnak — a pasik meg maradnak háromlábúak. Az unalomfaktor beüt, a szexhiány meg kínzó vágyként marja szét a pasik agyát. Összefoglalva: kicsit igaza van mindenkinek, de a “megértés” nem enyhít a szenvedésen. Igen, verd ki neki vagy szopd le, ha szexelni nincs kedved. 🧏🏻‍♀️
2021. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőtöknek igaza van, meg egyikőtöknek sem... el is mentek egymás mellett, csak a feszültséget generáljátok.

Neki, hogy igenis fontos a szex. Neked meg abban, hogy ha már egész nap otthon van akkor besegíthetnek a házimunkában, feladatokban (közös élet nem?), vagy az egészségügyi állapotának megfelelő valamilyen munkát próbálhatnak csinálni. Ha kevesebb gond nyomja a vállad akkor talán neked is több kedved lenne a szexhez.

Üljetek le, beszéljétek meg, mond el neki a fentieket. Ha egyik fél sem akar engedni, akkor meg tök felesleges ezt a kapcsolatot fenntartanotok.

2021. febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként megértem hogy nem kívánod a szexet mostanában.

Legalább segít vmit a házimunkában?

2021. febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom mint a 2. válaszoló. Azért ha nem olyan súlyos a betegsége esetleg ő is kereshetne valami otthoni munkát h besegitsen és lefoglalja magát. F.
2021. febr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

A te életedben (jelenleg) nincs fontos helyen a szex, sok más embernél viszont hozzá tartozik a testi-lelki jóléthez, fáradtabb időszakokban is. Ez nem férfi vagy női kérdés, egyszerűen nagy különbségek vannak egyén és egyén között (sőt egyes életszakaszok között is), és ha hosszú távon nagyon nagy a különbség, az jó eséllyel rányomja a bélyegét a párkapcsolat többi részére is.

Szóval ilyen szempontból jogosan érzi úgy, hogy egyáltalán nem jó a jelenlegi állapot, DE sok más dolog, probléma is lehet az ember életében, amik fontosabbak (pl. hogy agyon vagy hajszolva, vagy szarban vagytok anyagilag). Illetve ha ilyen helyzet áll fenn, azt semmiképp nem követelőzéssel próbálom orvosolni, hanem arra koncentrálok, mi veszi el a vágyát (pl. a fáradtság, vagy a nyomasztó elvárások), és hogyan tudnék ebben segíteni. És nem csak ebben: az, hogy a párom agyon van hajszolva, akkor is zavar, ha szuper jó a szexuális életünk. Amúgy inkább kiverem magamnak, mint hogy bármi olyat csináljon a párom, amit nem örömmel tesz.

30F

2021. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

A sex fontos és az igénye is érthető.


De az abszolut nem, hogy ő otthon van egész nap és nem segít semmit. Milyen betegsége van? Gondolom ha szexelni van ereje akkor el tudná végezni a házimunkát ha már úgysem dolgozik. Sőt, ez lenne a minimum. Te is levegőhöz jutnál ami segítene.


Bár én el sem tudom képzenli egy férfiről, hogy nem tud dolgozni és otthon üldögél. Oké, betegség miatt vannak olyan munkák, amit nem tud elvégezni pl. nehéz fizikai munka - de akkor keressen olyat, amit el tud... Mert ha nem akkor csak egy "háziasszony"..

2021. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

Fontos a szex, igen!

A leirasodbol viszont nekem ugy tunik, hogy egyedul te viszed a terheket a valladon a csaladban. Milyen egeszsegugyi problema miatt nem dolgozik? Biztoaan van valamilyen lehetoseg, akar reszmunkaido is, amivel terhet venne le a valladrol, ezaltal talan a szexhez is tobb erod, idod es kedved lenne.

26/f

2021. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Elég nehéz szex nélkül lenni, de az is gyökérség a férfitól hogy nem dolgozik semmit és nem segít.

Így neki még több kellene mert ki van pihenve, ha jól elfáradna biztos nem kivánná annyira.

Akkor ezek szerint te tartod el?

Hát én férfi vagyok de azt mondom ne tartsd el hanem kényszerítsd rá hogy menjen dolgozni.

2021. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem leszek népszerű ezzel a kommentek, de.. ezt az időt amit gépelésre szántál, szánhattad volna arra hogy BESZÉLSZ vele. És sajnálom de annyira szr nem lehet a helyzeted ha még mindig vele vagy.
2021. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!