Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon kívánom a szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kívánom a szexet állandóan, már a maszti sem segít.. nem tudom mit tegyek? Lefeküdni nem szeretnék csak úgy senkivel..

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyok szingli nyilván azóta voltak próbálkozások de nem lett belőle komoly.. párszor volt szex de nem vagyok a híve az alkalminak se az össze jarogatasnak.. maszti már nem segít.. napi többször is van de állandóan kívánom a szexet.. próbálok nem rá gondolni de nem megy.. bizsergek ott lent és nagyon vágyom 1 jó szexre.. bugyit is nem győzöm már cserélni olyan nedves lesz.. teljesen kivagyok
2021. febr. 24. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Az szar lehet.
2021. febr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Akkor pasi kéne. Vagyis hát ezen az egyen kívül nagyjából mindent kizártál :D
2021. febr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát a maszti sajnos nem feltétlenül elégíti ki a szexuális vágyakat. Talán (de erre is csak 10% esély van), próbálj meg használni szexuális segédeszközöket. Talán azok valamilyen arányban tudják pótolni a szex élményét.
2021. febr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Egy pasi a kérdező, ne dőljetek be neki :-)
2021. febr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért lennék pasi ..?? A nők nem kívánhatjak a szexet..?? Jézusom.. nem is értem..
2021. febr. 24. 09:46
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Szóval a maszti nem jó, de szexelni nem akarsz... Te se a logikádról vagy híres. :D
2021. febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
:-) :-)
2021. febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

De, kedves kérdező kívánhatja. Azonban az intelligens hölgyek nem szoktak ilyen kérdést kiírni. Amennyiben valóban ennyire kiéhezett egy hölgy megoldja anélkül, hogy nagydobra verné.

Számomra is sokkal inkább úgy tűnik, hogy férfi áll a kérdés mögött, aki a tenyerét dörzsölve röhög, a sok priváton, ahol férfiak tucatjai ajánlokznak, hogy a kérdésben foglalt problémát megoldják.

2021. febr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Akkor még is csak kell valaki erre a célra, nem?
2021. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Bugyit is nem győzi már cserélni...ebből látszik, hogy pasi írta a kérdést. Nő nem ír ilyet.
2021. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!