Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben szoktál fantálziálni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben szoktál fantálziálni?

Figyelt kérdés
Lehet az bármi, ami jobban felizgat szex közben. Vagy elég, hogy ott a párod? Azért kérdezem, mert én szoktam (pl hármas felállás), és most nem tudom, hogy a párommal van baj, nem érdekel eléggé, vagy ez normális dolog? Egyébként imádok vele szexelni, nincs semmi gond vele. Olyanok válasza érdekel, akiknek komoly kapcsolatuk van, nem olyanok, akik alkalmi partnerrel szoktak szexelni.
2021. febr. 24. 19:15
A kérdező szavazást indított:
Igen, szoktam
Nem szoktam
22 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdező te férfi vagy nő vagy? Milyen nemű a + személy akiről fantáziálsz a hármasról?
2021. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok, és nő akivel fantáziálok. A valóságban nem érdekelnek a nők, csak fantázia szinten.
2021. febr. 24. 19:26
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahogy látom fele fele az arány. Aki szokott fantáziálni, nektek nem elég jó a szex a párotokkal? Vagy jó, csak valamiért jó fantálziálni is?
2021. febr. 24. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:

50-es férfi vagyok. A családi élet és gyereknevelés mellett megkopott a szexuális életünk. Páromnak eleve kisebb a libidója és nem szereti a "bátrabb dolgokat". Én jobban éhezem ezeket. Nem is akarom (nem is lenne rá lehetőségem) megcsalni, ezért igen, szoktam fantáziálni! Nem mindig, de ha látom hogy (akár fáradságból akár napi gondokból adódóan) nem tudunk maximumot hozni nagyon vágyott dolgokat ,embereket képzelek oda.

Lehet sarat dobálni rám, hogy ez is megcsalás de tisztelet annak a szerény kivételnek aki hosszabb házasságban fenn tudja tartani a kezdeti tüzet!

2021. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!