Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexre tényleg ilyen nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexre tényleg ilyen nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
25/F

2021. febr. 24. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Írj privátban ha érdekel. 22l (Erdély)
2021. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
91%

Lószart.


Arra sokkal könnyebb.

2021. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Dehogyis nehéz.

30eves nő vagyok és rengetegen csak szexre keresünk

2021. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

A nők többsége komoly kapcsolatot szeretne. Ha már meg tudsz hódítani egy nőt, értesz a "nyelvükön" akkor TALÁN csak szexre is el tudsz majd csábítani. Ettől még ha tudsz is csajozni 20x nagyobb eséllyel futsz össze olyan lánnyal aki komoly kapcsolatot szeretne (értsd: szimpatikus vagy a lánynak, lehetne "valami", s akár komoly kapcsolatra is megismerhetnéd, de ha elővezeted hogy te semmi komolyat nem akarsz csak dugni akkor viszlát).


Kivéve ha elmész egy swingerbe :D (de ott is nagy a verseny a szóló csajokra, ha nem te vagy a legjobb a jelentkezők közül akkor csak azokba a gangbangekbe tudsz beszállni ahova kb. mindenkit is bevesznek aki megüt egy alapszintet)

2021. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Átlagos a testalkatom, na jó kicsit mackós, de enyhén!
2021. febr. 24. 20:58
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Hát nem egyszerű... neten a legtöbb nőnek nagy a szája. De a találkozásig a 99% nem jut el. :D
2021. febr. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez így van sajnos :(
2021. febr. 25. 09:44
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem komolyra is nehéz, és szexre is nagyon nehéz.

Hiába, hogy szinte mindenki erre vágyik, mégis brutálisan nehéz.

Én a komoly kapcsolatról szinte teljesen lemondtam, de a szex is nagyon nehéz sajnos.

54.ffi

2021. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nézzél ki jobban mint egy barlangi troll és legyen kurvjó a szöveged. Nincs olyan csaj akiről nem lehet ledumálni a bugyit :D


Volt egy csaj, aki vissza se akart írni... Múlthéten megdöntöttem!


Nem nagy cucc, csak kell hozzá egy kis ész, meg jó szöveg! Ha gondolod adhatok pár tippet!

2021. febr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!