Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk,pasik nektek szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,pasik nektek szexuálisan mennyire vonzók ezek a külső tulajdonságok egy nőnél?

Figyelt kérdés

Az alábbi külső tulajdonságok mennyire vonzóak nektek egy nőnél?

Nem titok hogy magam miatt érdekel és kérdezem:)

Nagy kék szemek,félhosszú barna haj,széles-huncut mosoly,ápolt-fehér fogak,enyhén barna bőr,kisebb de formás mellek,tetoválás a vállon.

Bár tudom a tetoválás nem minden pasinál nyerő de kivételek mindig vannak:)


2021. febr. 24. 21:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

nekem ez eddig nagyon tetszik!


44/F

2021. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%
2-es szinten vonzóak
2021. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
tetoválás és barna bőr nagyon nem jön be
2021. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján tetszik/tetszene! De valójában látni kellene!
2021. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ígéretesnek hangzik, de önmagában semmit sem mond. Az összkép számít, egy szép mosoly sokat tud lendíteni, de ugyebár még ott a tejes alak meg a személyiség is. Egyáltalán nem mindegy hogy azok a kisebb mellek egy 90 kg-s donnatonnához vagy egy átlagos testalkatú lányhoz tartoznak, illetve egy undok, beképzelt hárpia, vagy egy mosolygós, nyitott, közvetlen nő.
2021. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%
Magasság / súly? Mert a dagadtsági faktor elég döntő.
2021. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
Nagy kék szem barna hajjal különleges! Szép! Kicsi mellekkel csodálatos! Tetkó jöhet, ha stílusos es nem vmi tucat szörnyűség. Szóval eddig pont nekem való! Ha vékony is, szép lábakkal, akkor el vagyok varázsolva. Egy, ami nem annyira stimmel - nekem - a nagyon világos, fehér bőr a kedvencem.
2021. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A barna bőrrel nincs gond, viszont egyáltalán nem plusz. A tetkókat meg én se bírom. A többi az rendben van.
2021. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok szexuálisan vonzóak számomra de a tetoválást nem igazán értem. Nálam az sokat nem jelent ilyen téren. Félre értés ne essen, nekem ki van varrva teljesen a jobb karom, úgyhogy tetszik a tetoválás, de ezen a téren szerintem lényegtelen hogy van-e vagy nincs.
2021. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
29%
Tetkó nélkül jöhetsz.
2021. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!