Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy pasi állandóan csak a cuki-t mondja egy nőre akkor nőként tekint rá, vagy sem?

Figyelt kérdés
Állandóan nem azt jelenti hogy naponta, hanem, hogy más szot nem használ bókoláshoz, csak ezt.
2021. febr. 26. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, vagy lehet csak annyiból áll a szókincse.
2021. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tuti nem, elég változatosan ír.
2021. febr. 26. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nő az illető, akkor nyilván nem férfiként tekint rá.
2021. febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát vagy szar a szókincse, de ettől függetlenül van ennek a szónak jelentése. Én is használom... Nyilván azokra kizárólag, akik fizikailag is tetszenek, de azt értem a cuki alatt, hogy egyszerűen én jó(hiszemű) embernek gondolom. És ez egy bók. Azt feltételezem róla, hogy ha még ha nem is szeret/bír, sőt ha még csak szimpatikus se vagyok neki se szeretne megbántani és figyel arra, hogy ezt elkerülje. Nálam is és mindenkinél is. Röviden egy jó ember...
2021. febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
4,... Szóval igen, nőként tekint rá. Méghozzá olyan típusú nőként, akit nem megb4szni akarsz, hanem egy hosszú, stresszes nap után az ágyban félmeztelenül hátulról magadhoz ölelni...
2021. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kontextustól függ. Szerintem ha 18 elmúltál és úgy mondja rád, hogy cuki akkor nőként tekint rád, viszont ha még kislány vagy, akkor lehet, hogy csak úgy érti, hogy aranyos vagy, mint általában a gyerekek, de az is lehet, hogy úgyalúgy érti, ahogy az első példánál. Ez utóbbi esetben viszont, fordulj a rendőrséghez, mert ez azt jelenti, hogy az illető pedofil.
2021. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
22 vagyok, egy eseményen voltam lefotózva, azt küldtem el neki.
2021. febr. 26. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!