Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, voltatok már két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, voltatok már két pasival együtt egyszerre? Párod volt az egyik pasi vagy két “idegen”? Hány évesen történt?

Figyelt kérdés
2021. febr. 27. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Én szendvicsben nagyon levarrtam egy cimborával még az egyetemen egy jogász lányt. Seggét qrtam szét, haver a puniját, aztán fordítva. Gumiban persze. Ahogy pumpáltuk ketten, fuhhh, maga a mennyországba vitte a csajt, de minket is. Fennakadtak a szemei az élvezettől és nekünk is. Éjszaka során vagy 4-5 menetet is toltunk dupla behatolással. Reggel fodros 3,14csával ment haza a Baby.😃
2021. febr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
4-5 menet egy éjszaka huszonévesen? Öcsém, ti aztán szerencsések vagytok 🤨
2021. febr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
#1 full kamu :D
2021. febr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Párom + idegen pasi volt.
2021. febr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, két idegen pasi volt.
2021. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!