Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar egy csaj nyilvános...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy csaj nyilvános wc-ben szexelni?

Figyelt kérdés
A lényeg annyi neten ismerkedtünk meg. Kiderült ugyanabban a városban lakunk. Találkoztunk, tetszettunk egymásnak. Plázában voltunk. Erre azt mondja menjünk a pláza wc be és ott... Szóval értitek. Én mondtam neki gyerünk haza hozzám saját szobám van. Erre azt mondta nem gondoltam ekkorra nyomi vagy és ott hagyott. Majdnem elájultam sokkot kaptam. Miért akarja wc-n csinálni? Én bemenni sem szeretek oda mert undorító. Nem hogy még ott dugni. A gyomrom felfordul ha rá gondolok hogy szaros wc felett dugunk. Be menni nem akarok ods csak ha nagyon muszáj. Én igényes embernek tartom magam. Még most is rosszul vagyok ha elképzelem hogy ott dugunk. Mi visz rá egy lányt erre? Miért akarja ott? Miért nem akarta normális körülmények közt?

2021. febr. 28. 09:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A konkrét választ nem tudom a kérdésre, de jól jártál, hogy otthagyott, az biztos. :D
2021. febr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szerintem is, nekem így nem megy. Ez van.
2021. febr. 28. 09:30
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Néha én is meglepődöm, hogy bizonyos nőknél az igényesnek tűnő külső mekkora igénytelen belsőt leplez...
2021. febr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%

Én megdugtam volna. Lehet őt izgatja a nyilvánosság. Velem bezzeg nem fordult elő ilyen. Lehet h valami hátsó szándéka volt? Valakit féltékennyé tenni? Rólad ilyen felvételt csinálni?


Nem adod meg a számát? XD

2021. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Mert biztos olyan akit mindíg a húgy és szar szagban dugnak meg és ezt szokta meg. Jobban jártál hogy lelépett, az ilyen mehet nyugodtan.
2021. febr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Bevállalós csaj volt, lehet hogy nagyon szép időkről mondtál le. Sok férfi örülne ha ilyen spontán barátnője lenne aki nem késsel villával fogja meg a f*&^t.
2021. febr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
Belegondoltam a mai kamu kérdésbe. Meg a koedukált Pláza WC-be...... 😂
2021. febr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 mantis religiosa ***** válasza:
86%
Tényleg, a férfi- vagy női budiban gondolta?
2021. febr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Én is csináltam már pláza wcbe. Sokkal egyszerűbb mint felmenni a pasihoz :) Persze ha nem akarta nem hagytsm faképnél a srácot.
2021. febr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Mondok pár lehetséges okot, döntsd el hogy neked melyik a szimpatikus, mert hogy ténylegesen mi volt az ok mi innen a távolból ki nem találjuk

- nem akart idegen pasihoz felmenni;

- izgatják a nyilvános helyek;

- beindult mert szeret d.gni s azt látta egy parás kisfiúval áll szemben, keresett mást.


Akármelyik ezt már buktad. A retyó tényleg nem a legigényesebb hely, mindenki egyéni dolga bevállalja-e vagy sem.

2021. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!