Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj ha nőként nem igénylem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nőként nem igénylem az előjátékot? L

Figyelt kérdés

Nem szeretem a nyalást, az ujjazást.

Szopni szopok.

És az aktussal sincs semmi bajom.

De szeretek gyorsan magára az aktusra térni.


2021. febr. 28. 19:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen (ha pasira vetítjük át a szitut) minden nő álma. Aki nem igényel sz*pást vagy ilyesmit, de mindig nyal, ujjaz éz élvezi ezt csinálni. :DD
2021. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szomorú lennék, és szakítanék :(
2021. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
11es, ha úgy érted, hogy engem simogatnak, az még belefér, de célirányosan ha csak a puncimnál tapiznik azt sem szeretem.
2021. febr. 28. 20:50
 14/18 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat, várok továbbiakat. Elfogadok mindent, nem vagyunk egyformák.
2021. febr. 28. 20:51
 15/18 anonim ***** válasza:
20%
Nem baj, de én veled nem szeretnék lefeküdni. Feleslegesen simiznélek, nem is élveznéd, nem is viszonoznád. Nem vagyunk kompatibilisek
2021. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pasiként szeretem kényeztetni előtte a nőt,mielőtt betenném neki, eleve felpörget ahogy élvezi. Illetve közben a ő sem csak fekszik, hanem általában izgatja a farkamat, és erre valamilyen szinten szükségem is van, mert ha kellően felizgatja a kezével akkor sokkal tovább marad kemény.
2021. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyors szexet igényled, akkor ez így belefér.
2021. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

És gyorsan el is élvezel? Biztosan igaz, ha írod, miért kamuznál. Volt valamennyire hasonló tapasztalatom, bár az a nő nagyon is élvezte a simogatást, nyalást, attól is hamar elélvezett, de általában, ha már két-három napja nem volt szex, akkor rövid csókolózás után csak térdreesett, két percig szopott, és máris a lényegre tért, és nem kellett öt perc neki az elmenéshez. Utána igényelte a nyalást, meg minden mást.

Olyat még nem tapasztaltam, hogy a kinyalást ne szerette volna egy nő, legfeljebb olyat, hogy elsőre nem mutatott különösebb érdeklődést, de kiderült, hogy "nem tudta, hogy ilyen is lehet". Attól fogva nem maradt ki...

2021. márc. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!