Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelt már valaki szűzként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelt már valaki szűzként idegennel?

Figyelt kérdés

Sztorikat szeretnék, hogy szűzként hogy sikerült az első egy idegennel.

Akinek nem volt ilyen az feleslegesen ne írjon ide.:)

Szóval ne csak igent vagy nemet hanem kicsit bővebben.:D



2021. márc. 1. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Igen, kétszer is.
2021. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Igen, egy idegennel vesztettem el a szüzességemet egy házibuliban. A lány is szűz volt. Elképesztően ronda és kövér volt, szerintem azóta sem volt szexuális élménye. Magam sem tudom, hogy miért vele feküdtem le, de hát ilyen a részeges ember.
2021. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Most azokra vagy kíváncsi, akiket tizenévesen megerőszakolt valami perverz állat? Mert kb ők a célcsoportod.
2021. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

3

Szexrol van szo, nem eroszakrol, te nagyon okos. Ki emlitett ilyesmit?

2021. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

3 hétig beszélgettünk, illetve látásból nagyjából ismertük egymást. Megbeszéltük, hogy mi lenne ha.

Szóval első talin megtörtént. Utána még jó fél évig szexkapcsolatunk volt.

Szerintem jó volt, egyébként ő is szűz volt.

De amúgy nem bénáztunk, ment minden flottul már az elsőnél kb. Vérezni nem véreztem, mert előtte én már maszturbáltam sokszor és valószínűleg a szűzhártyám már nem volt épp.

Nem is fájt, tényleg azt tudom mondani, hogy jó volt.

Nem bàntam meg, hogy vele vesztettem el, így nem maradt meg bennem a tüske, hogy fú neki adtam a szüzességem, aztán meg szakítottunk. A mai napig szoktunk néha beszélni, pedig már 9 éve történt.

25/N

2021. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
3 tali után kinyalt es megdu*ott de ereztukar elotte is h mas a dolog es egyutt is maradtunk utana
2021. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!