Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Külsőre hogyan néz ki egy tág...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre hogyan néz ki egy tág punci?

Figyelt kérdés

Még csak videókon és képeken láttam puncit szóval elnézést az idétlen kérdésemért.

Néhány nőnek hátulról és alulról alig van kis rés a puncijánál. Másik képen meg látok akkora csutkájú nőt, hogy szerintem a fejem elnyelné és nagyon szexi. De tényleg az a tágabb punci amelyik külsőre nagyobb vagy az belül dől el melyik hogy nyeli a dákót???


Tudom nem ezen múlik a szűz életem, de nagyon érdekel. F/24



2021. márc. 1. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az belülről érződik ha valaki tág
2021. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy néz ki kívülről, mint egy szűk 🤷‍♂️
2021. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Na mindegy, ha ti mondjátok tuti úgy van, de szerintem nehéz elhinni akkora Barackkal a lába között szűk legyen :O nekem nagyon vonzóak ezek a nagy puncijú nők.
2021. márc. 1. 20:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A szeméremdomb és a szeméremajkak nagysága nincs összefüggésben a hüvely méretével.
2021. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Legalább vannak ilyen férfiak is. Ezért nem szeretem mikor valaki általánosítva azt mondja hogy mindenki a szűket szereti. Meg a nagy melleket nagy segget. Én nem szeretem például az átlagnál nagyobb (13-15 cm) dákót és ezt senki nem tudja itt elfogadni.
2021. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 mert úgy gondolják, hogy mindenkinek ugyanaz a jó 🤷‍♂️ pedig nagyon nem.
2021. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5-ös: én mikor meglátok egy ilyen nagy barackú puncit azt mondom na ez alatt igazi pin@ van. Nem jönnek be a kis lányos rések bármennyire is sértő vagyok és sajnálom.
2021. márc. 1. 21:01
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nulla összefüggés van. Azt mondta egy régi ex, hogy imád smárolni a telt ajkaimmal odalent, közben meg ujjazáskor (ez már egy szüléssel később) nevetve azt mondta a pasi, hogy kicsit fél berakni ezek után, mert az ujját majdnem eltörtem. Vagyis nem tág "odabent" attól, hogy kívülről nem csak egy csíkocska látszik...
2021. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

A belső izmok gyengék tudnak lenni.


Akinek erősek, annak is elednyednek izgalom hatására, de rá tud szorítani.


Kívülröl nem látszik, max ha összeszorítod akkor a farpofa is összeszorul.

2021. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%
Külsőre semmi extra. Na de odabenn...
2021. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!