Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Egyéjszakás kalandnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egyéjszakás kalandnál fontos a péniszméret?

Figyelt kérdés
Nem kell rizsa és szerelem, mert itt egy házibulis szexet képzeljetek el vagy ilyesmit. Elméletileg többször nem is keféltek az illetővel szóval nagyon gáz, ha kicsi a farka (13/3.6 cm)? Elmondjátok lány ismerőseiteknek hogy kicsi volt a farka???

2021. márc. 1. 21:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
1. Ez nem kicsi, hanem átlag, de meg is mutathatod, ha akarod. 2. Ha egyéjszakás, úgysem tudjuk előre, mekkora lesz neki, tehát nem ez alapján döntünk. 3. Nem a méretet, hanem a szex minőségét beszéljük meg esetleg. :)
2021. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
26%
Egyéjszakásnál a legfontosabb.
2021. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
73%
Én az átlag méretet szeretem eleve
2021. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem fontos egyejszakasnal, mondom ezt szinten 13 centiskent. Amugy ezzel nem lesz gond, ha jol hasznalod.
2021. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
14%
hát, ez biza elég vékony...
2021. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
12%

20 centi alatt nem kell alkalmi.

Mindig megkérdezem, ha ilyen kis cérnametélt valamivel akar valaki próbálkozni elhajtom.

24L

178cm

2021. márc. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%
Mindig fontos, csak egyéjszakásnál ez meglepi, nem tudhatod, mi fog jutni.
2021. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
4%
Egyéjszakásnál fontos.
2021. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%

Pont annyira fontos nálam a pénisz méret az egy éjszakásnál mint a többinél. Engem a 12 centis is tökéletesen ki tudott elégíteni. Szóval semmi probléma vele!!

Én tuti nem beszélek ki métereket más lányokkal.

2021. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, sose volt egyéjszakás DE

szerintem ha valahol, itt számít a legjobban. Egy párkapcsolatban ha kisebb is ki tudtok valamit találni, ahogy megismeritek egymást. De egy egyájszakásnál erről szó sincs.

2021. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!