Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek volt már ilyen hármasb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen hármasban, vagy konkrétan előttem csalt meg?

Figyelt kérdés
A barátom be akart hozni egy második lányt, hogy feldobjuk a hangulatot az ágyban. Az elején mind a kettőnkkel foglalkozott, csókolgatott, vetkőztetett, ilyesmi. Aztán el kezdete ujjazni a másik lányt, a lány elég gyorsan elélvezett, akkor ők teljesen összemelegedtek, a csaj az arcára ült és a barátom pedig úgy ette a punciját mint egy hét éhezés után a 3 falat kenyeret (velem soha nem csinál ilyet, nem engedi hogy az arcára üljek), gondoltam beszállok és elkezdtem szopni, de odanyúlt és eltolta a fejem, majd a csajszi leszopta, aztán mindenhogyan csinálták, ülve, állva, fekve, oldalt, (a 90%-át még soha, vagy csak nagyon régen, csináltuk a pózoknak) közben nagyokat élveztek, én még próbálkoztam sokszor beszállni, de figyelmen kívül hagytak. Nagyon bánt hogy a barátomnak nem kielégítő a szex velem, és hogy én nem tudok orgazmust produkálni, ami rosszul esik neki. Azért mentem bele ebbe a 3asba is, hogy hátha így újra megkíván, jobb lesz, izgalmasabb lesz, de engem még jobban elkeserített a dolog. A végén már csak a fotelben ültem, és néztem a barátomat ahogy olyan nagyot élvez amilyet velem még soha. Fogalmam sincs mit tegyek. Szeretem, és én vele akarok lenni, de megcsalva érzem magam, és ő észre se vette végig hogy én milyen rosszul érzem magam. Eléggé összetörtem, és a maradék önértékelésem is eltűnt! Reggel beszéljek vele? Mit mondjak? Nem akarok hisztérikának tűnni. 25N

2021. márc. 1. 23:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%

Pakolj és menj.

Ez a kapcsolat egyikőtöknek sem jó és igen, sajnos megcsalt, nem abba egyeztél bele, hogy ők szexeljenek, hanem, hogy ti.

2021. márc. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%

Hagyd ott. Ha tényleg észre se vette, hogy mennyire nem élvezed, és annyira se méltatott, hogy rádnézzen, hanem végig ignorált akkor igenis jobbat érdemelsz.

Legfeljebb még egy utolsót megpróbálhatsz beszélni vele, hátha, bár ezek után..

2021. márc. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha ez kajak megtörtént, akkor ultra gáz lehetett neked. Én ezt most mind elképzeltem, nem bírom abbahagyni a röhögést.
2021. márc. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
6%
De amúgy mit vársz, ha nem vagy jó az ágyban? Az, aki azt mondja, hogy ez nem fontos, az álszent és hazudik. Oda kell tenni magad, fejlődni kell, kommunikálni. Nem olyan nehéz felállítani egy faszt.
2021. márc. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Én igyekszem, tényleg, minden vágyát meghallgattam, és igyekeztem teljesíteni, mindent beleadni, kézzel, szájjal, puncival, ahogy tudtam kielégíteni. De nekem sose ment az orgazmus, túl sok idő kéne hozzá, és egyik pasim sem akart ennyit vacakolni velem. Aztán az elmúlt 3 hónapban sosem volt kedve, vagy csak egy szopás volt, vagy egy gyors menet ahol kb missziben elment és ennyi. Az egész lapos és unalmas lett...
2021. márc. 1. 23:44
 6/35 anonim ***** válasza:
20%

Az szopás! :P

Nem vagytok egymáshoz valók, ennyi. Nem kell túlbonyolítani. Jól nézel ki legalább?

2021. márc. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
95%

Ha ez nem kamu akkor azonnal hagyd el. Nem csak emiatt az este miatt, hanem az egész ember egy darab szar. Lépj le minél előbb

N

2021. márc. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
90%
Úristen. Na ilyenkor örülök annak, hogy nincs senkim. Hát én nem néztem volna végig, hanem közéjük dobtam volna egy gránátot.😂 26N
2021. márc. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
79%

Miért is vagy együtt ezzel a kreténnel?

Azt se értem, hogyha ennyire nem jó neki veled a szex, akkor mi a francért nem szakított... De bezzeg az nagyon kellett, hogy rád erőltessen egy hármast, amiből konkrétan kiközösít, hogy dugja másik nőt, mindezzel egy jó nagyot beléd rúgva.

Undorító ez az ember. Orgazmust se tud neked okozni a szerencsétlen, de azért elvárásai vannak, hányinger.

2021. márc. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
90%
Férfiként mondom, hogy hagyd ott és keresd olyan pasit, aki szeret és becsül is teged, és a sexet is élvezi veled. Ez a pasi egyiket se tudja nyújtani.
2021. márc. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!