Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyen vöröshajú,pici,vagány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen vöröshajú,pici,vagány csajok nektek is bejönnek?Bírni fogja vajon a péniszemet a méretem miatt?

Figyelt kérdés

Vörös félhosszú haj,kék szemek,aranyos pofi,alacsony,nem annyira nagyon vékony de nem is duci,úgy a kettő között van mit fogni kategóriás csajszi:)

Nagyon jó szövege van és vagány,számomra nagyon bejön és voltak már kisebb témázások vele de aktus eddig még nem volt sajnos.

A méretem az kicsit nagyobb mint az átlag,mint hosszra és vastagságra is így kicsit aggódok hogy menni fog e vele a szex,nektek mi a tapasztalatotok?Az ilyen csajok bírják a nagyobb méretet?Meg én általában nem a finomkodós típus vagyok:D

Meg ami szerintem még nagyon fontos,milyen márkájú,fajta gumit ajánlanátok vele elsőre ami nyilván a méretem miatt kényelmes,nem szorít?


2021. márc. 2. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Te szerintem csak dicsekedni jöttél. :D

Kis mázlista...

2021. márc. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
2 lökés után tele fogod élvezni a meglepetéstől, hogy még te is kevés vagy belé:P
2021. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Küldd át hozzám! Letesztelem ha nagyon akarod!
2021. márc. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A hajszíne meg a csaj alkata hogyazistenbe releváns?
2021. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az "ilyen csajok". Az milyen?
2021. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Küldj a csajról képet és tudni fogok válaszolni.
2021. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bejönnek, főleg ha dús, kicsit hullámos a haj. A szex miatt ne aggódj, megtaláljátok azt a pozíciót ami mindkettőtök számára jó lesz.
2021. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, egy ilyen kaliberű "kiscsaj" lehet úgy kifacsar téged mint egy citromot. És még lehet repetát is kér,ha netán nem voltál elég neki.

Nem minden esetben a farok mérete a döntő, főleg ha egy kis nimfo csajt fogsz ki.

Minden esetre próbáljátok ki, és kívánom, érezzétek nagyon jól magatok! :)

2021. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!