Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszik egy lány de kicsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de kicsi hozzá a farkam?

Figyelt kérdés

Haverommal autóztunk szóba jött tetszik nekem XY és azt mondta úgyis kicsi hozzá a farkam túl szép nekem simán elintézne az ágyban. Nagyon rosszul esett (13.5 cm a farkam) és igen szűz vagyok, de most ez miatt hozzám nem való fitnessz csajszi?? Mert egy olyan tetszik nekem.


Akiknek hasonló a méretük sikerült már szép nővel szexelniük???



2021. márc. 2. 13:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a haverod azért mondta, mert neki is tetszik, aki neked.

Légy tökös, nyiss a csaj felé, aztán dörgöld majd a haverod orra, ha összejött a dolog.

2021. márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
A 13 és fél centi egyáltalán nem kicsi. És egyébként sem a farkad méretéért fog beléd szeretni vagy nem szeretni.
2021. márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
3%
Ezzel tényleg kevés leszel://
2021. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagy szavak... Ismerek több olyan önértékelési-zavaros "fitnesz csajszit", hogy valószínűleg ő lenne zavarban előtted a szinte tökéletes testével, mert gyerekkorában ducibb volt, és azóta nem képes elfogadni magát. Senki nem tökéletes, és nem a farokméreten múlik, hogy tetszel-e egy lánynak vagy sem.
2021. márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A haverod hülye, szerintem csak ezzel akart lebeszélni a csajrol.

Fogjátok fel nem minden nőnek a nagy méret kell és nem mindenki ez alapján keresi a párját!

2021. márc. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Sőt szerintem a NŐK nagy többsége egy átlagos 13,5 cm faroknak jobban örül, mint egy 25cm-es faltörőkosnak. Már bocsánat az uraktól akik ilyen készséggel rendelkeznek és tudják is használni...

41N

2021. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Féltékeny a barátod, valószínűleg látja, hogy te is bejössz neki és a haverodnak is tetszik. Így letud verni a pályáról.

A farok méreted az meg szerintem pont jó, legalább is nekem.

2021. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
10%
Mondjak véleményt a micsodádról?
2021. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A haveroddal nem kéne foglalkoznod, és nem is a mérettől függ. Hajrá.
2021. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A 6 egy igazi nő, hallgass rá.
2021. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!