Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy rövidnadrágban vagy egy kevésbé takaró ruhadarabban (tehát látom a lábait) lévő lányt ülni látok azonnal feláll nekem?

Figyelt kérdés
Az a lényeg,hogy ha ül, a combjaimat az alakja megváltozik, amire azonnal feláll. Volt már pár kínos helyzetem emiatt. Esetleg van valami megoldás?

2021. márc. 2. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
meglehetősen ritkán kerülök ilyen szituációba. nem gondolnám komoly problémának
2021. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Ez valami láb vagy rövidnadrág fétis lehet, amivel semmi baj, bővel elfér az oldalon. Talán megoldás lehet ha nagy ívben kerülöd a nőket, vagy elfordítod a fejed ha ilyet látsz, bár még odébb van az alul öltözős időszak. Később, pár év múlva, már lehet több kell ahhoz hogy felálljon, mint egy megvillanó formás láb látványa, szóval addig örülj amíg erős ez a reflex. Ne tartsd cikinek, inkább legyél büszke rá
2021. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Mindig? Alacsony, magas, deszka, kövér, bármilyen csajt látsz mindig?? Mert akkor komoly bajod van. Ha pedig szimplán csak a bögyös rbancokra áll az normális. Pasi vagy.
2021. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mindig, azért nem mindegy.
2021. márc. 2. 18:24
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszokat!
2021. márc. 2. 18:24
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Na hát akkor nincs miről beszélni 🤭 Akkor normális.
2021. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom, de akár ül a lány, akár áll, és a combjait látni lehet, az engem is érzékenyen érint. De hát kinek nem tetszenének a szép női combok?
2021. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Üléskor megváltozik a combok alakja, szexin szétterülnek a combikák, az tényleg erotikus látvány. Üléskor jobban érvényesül a combok erotikuma.
2021. márc. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem kell aggódnod, teljesen normális !

Sokan vagyunk így (engem is beleértve )

2021. márc. 3. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!