Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság ilyen könnyű szexpart...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság ilyen könnyű szexpartnert szerezni? Ennyire sokan szexelnek vagy ugyanazok az emberek járnak vissza az oldalra?

Figyelt kérdés
Folyton látni a szexpartneres kérdéseket, mindkét nem oldaláról. Én a környezetemben egy emberről tudok hogy benne volt ilyenben, de itt jóval több ilyen fordul elő. Vajon csak én nem vagyok elég jó srác, vagy minden szexpartnerrel rendelkező ember erre az oldalra jön?

2021. márc. 2. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Esetleg nem kötik az orrodra. Rengeteg embernek van szexkapcsolata.

Laktam egy 20 lakásos garzonlakásos tömbben, vénony falakkal. A legtöbben fiatalok laktunk ott. Mindenkihez láttam kik jàrnak fel. A szomszéd srácnál konkrétan hallottam minden nyögést, váltakozó nyögések voltak, több szexpartnere is volt, mert volt akikkel többször is találkoztam.

2021. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Az én ismerősi körömben szinte mindenkinek volt már alkalmi szexkapcsolata. Legalábbis egy embert sem tudok felhozni, akinek ne lett volna.
2021. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ide önbizalomhiányos simpcelek írnak... De ettől függetlenül tényleg sokkal könnyebb ma szexpartnert szerezni, mint húsz vagy harminc éve
2021. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hm, hát akkor valamit nagyon rosszul csinálok:D
2021. márc. 2. 22:21
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

Nem vagyok sem önbizalom hiányos, se lúzer se csúnya, se semmi egyéb, de valóban könnyű.

Egy full idegen csaj jelölt be valamelyik héten, mondom nem leszek bunkó visszajelolom. Ramirt, dumalgattunk egyszer csak bevágta, hogy mikor tehet magáévá? :D Na nem mondom, hogy ez napi szinten így megy, de van hogy betalál egy kettő :) szóval ja, ha teljesítesz, akkor már szexkapcsi, mivel akkor a nőnek többször kellesz.

2021. márc. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akár a mesékben:)

Általában senki nem jelöl be senkit, teljesen ismeretlenül:D

2021. márc. 2. 22:36
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Azért ne vedd készpénznek az összes "N" és "L" hozzászólót hogy mind nő...


A netről annyira könnyű mint élőben - ha utóbbi jól megy, akkor talán a netről is menni fog, csak éppen sokkal több időt, meg energiát teszel bele. Ha a kötetlen szex érdekel ÉS nem zavarnak a többesek akkor menj egy swingerbe. Ha nő vagy akkor még többes sem kell, simán kiválasztasz 1-1 pasit és elmégy vele a zárhatóba.

2021. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
6# én legalább be tudom bizonyítani. Nem full ismeretlen mert egyszer kétszer lattuk egymást élőben. Az meg egyenest vicces, hogy ezért pontoztal le, mert nem hiszed el, szóval keseregj magadnak nyugodtan és ezt is pontozd le, csak azért, mert itt ott bejelöl egy csaj, hogy dugni szeretne. Létezik, én tapasztaltam 2x is, igaz 24 vagyok lassan, lehet lesz több ki tudja.
2021. márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tortenetek.hu ahol ezeket a sztorikat meg lehet osztani:D
2021. márc. 3. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!