Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom nen hiszi el, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nen hiszi el, hogy egy aktus alatt 3-4x elvezek el, pedig latszik is rajtam. Miért?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt, az első fél évben kb egyaltalan nem tudtam vele elelvezni, sajat gatlasaim es az ő rossz technikaja miatt. Egyszercsak valami atkattant es azota szinte minden alkalommal tobbszor is elelvezek, remegve, nyogve. Egyaltalan nem megjatszom. Paromon tokre latom, hogy nem akarja elhinni, azt hiszi megjatszom. Pedig egyaltalan nem. Én vagyok a nő, ha esetleg nem egyertelmu.

2021. márc. 3. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Mesebeli történet:)
2021. márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Nála nem kattant át :)
2021. márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerencsés vagy. Beszéljétek meg hogy nem hazudsz neki
2021. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem igazán értem hogy miért nem hiszi el. Akinek megy, annak megy. 🤷‍♂️ Van aki már egynek is örül.
2021. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Nekem meg sosincs. :)

Hogy örüljön párom, néha mondom hogy megvolt mert nem akarom szomorúnak látni

2021. márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
MErt egy bizalmatlan kis hülye.
2021. márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
#5 Gondolom hogy nem lenne egyszerűbb megbeszélni, hogy mi a jó neked 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ meg is érdemled.
2021. márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7 mindent kipróbáltunk. Ezt már az elején megbeszéltük, azóta már mindegy nekem. Nem megy, de nem is akarom hogy szomorú legyen és aki rámírt privátban, igen párom elhiszi mert pont ez a célom, ezért mondom neki
2021. márc. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%

Ez egy áldás nem gond,

A pasid higyjen neked, vagy másban sem hisz neked?

2021. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!