Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, h folyton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, h folyton szexelni akarnak velem a nők?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva kezd egy kicsit sok lenni, nem keresem a kapcsolatokat, de állandóan jönnek, megismerek egy nőt, rögtön látom rajta, h le akar feküdni velem.

Sőt, ki is nyilvánítják rendszeresen.

Ha megismerek vkit, az már rekordnak számít, h eltelik egy két hét, és nem bújik ki a szög a zsákból... szeretek szexelni, sőt, vadul szexelni. Elvenni ami jár.

Fenekelni, hajat húzva kutyusba dugni, használni a nőt, de most úgy érzem ők használnak ki szexuálisan.

Egyszer egyik csaj elhintette a barátnőinek, h milyen jó vagyok az ágyban, és azóta ez van.

Minden héten ez van most már.

Minden napra szerveznem kell, mikor kivel vagyok, van hogy egy nap több is bejelentkezik, h elégítsem ki.

Ezt már nehezen bírom, mit csináljak?


2021. márc. 4. 14:46
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy normális választ adjunk, el kellene hinnünk, hogy ez tényleg igaz...
2021. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Aha, ertem.

Akkor meg egyszer... hogy akarod h bizomyitsam?

Meg meg sem ismertel es ki szeretnel probalni, vagy?

Latod, errol beszeltem, egyre durvabb a helyzetem. :)

2021. márc. 4. 20:55
 23/35 anonim ***** válasza:
Na jó, kiszálltam. Nem pazarlok rád több billentyűleütést, bocs.
2021. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Hal Istennek.

Dunara vizet... nem hianyzik tobb rajongo. ;)

2021. márc. 4. 21:09
 25/35 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavarnak a nők,válts át a pasikra.
2021. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Pistike megint szabadon lett engedve, mindenkit meg fog rakni vigyázzatooooook!!!!


Az egyetlen pina amit láttál az anyádé volt, amikor megszült...

2021. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Szánalmasak vagytok.

Azért, mert rátok nem néz nő, attól még van aki pont az ellenkezőjétől szenved.

Én csak az arany középutat keresem.

2021. márc. 5. 09:19
 28/35 anonim ***** válasza:

Velem is sok pasi akar szexelni, mégsem okoz nehézséget, hogy csak azzal és annyiszor szexeljek, akivel én is szeretnék, és valahogy nem kellett még kérdést írnom arról, hogy mi a teendő, ha ez a helyzet.

Sokat segít a világos kommunikáció: nem keresek kapcsolatot / partnert. Vagy: nagyon tetszik valaki, vele próbálok összejönni. Esetleg: kicsit túltoltam mostanában, kicsit több nyugalom kéne és kevesebb kaland.

Vagy: semmi, egyszerűen figyelmen kívül hagyod a jelzéseket, nem reagálsz rájuk. Esetleg ha fennvagy valami társkereső/szexpartnerkeresö helyen, akkor onnan töröld magad vagy függeszd fel a fiókod. Bízom benne, hogy ez csökkenti az ostromot és több ilyen izgi kérdéssel szórakoztatod cserébe a GyK népét.

2021. márc. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Végre egy értelmes válasz. :)

A baj csak az, h ezeken mind túl vagyok.

Kivéve a társkeresőzést, mert azt sosem tettem.

2021. márc. 5. 09:48
 30/35 anonim ***** válasza:
Akkor drága barátom, ez a te kereszted. 😄 Néha majd kisírjuk magunkat egymásnak FFP2-ben, online😎
2021. márc. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!