Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vonzó, ha egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vonzó, ha egy lánynak szép a "derékíve", viszont kicsik a mellei (A)? Vélemény?

Figyelt kérdés
Derékívet úgy értem hogy vékony a dereka és szélesebb a csípője.
2021. márc. 5. 01:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
18%

A lényeg hogy lapos legyen a hasad, jól mélytorkozz és engedd az anált. Ha ezek megvannak hidd el, senkit nem fog érdekelni hogy kicsi a melled vagy széles a csípőd. Ezzel a hármassal annyi fiút szedsz össze amennyit akarsz.


Ha ezek mellé még társul egy kis ész (de ne túl sok, az sose jó) kedvesség akkor jöhetnek a férfiak is.

2021. márc. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
29%
Az igazságot miért pontozzátok le ti álszentek. Úgy tesztek mintha bármi mást néznétek...
2021. márc. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
33%
11 jól mondja!
2021. márc. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
47%
Sose kerestem a tökèletes női testet annak ellenère hogy imádom ha egy csaj full bomba testű, az hogy mi jön be a pasiknak az nagyon vâltozò. A kèrdèsben említett tipus talán latinos csaj lehet amit azèrt kedvelnek a pasik.
2021. márc. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%
#12 Rábökve a százalékra, szépen mutatja az értékelőket, és van aki betegesen lepontozza az összes értékelt választ minden kérdésnél, még ha az teljesen jó is.
2021. márc. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
28%
Számomra vonzó.
2021. márc. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
38%
Egy hasonló lányról linkej be valamit, mert így nehéz megmondani, fontos az összkép, van aki nagyon vonzó így is van aki nem mert olyanok mellette az adottságai, ez csak 2 infó a teljes test felépítésedből!
2021. márc. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
28%
Nekem nagyon tetszik! :)
2021. márc. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
23%
fotó nélkül csak mellébeszélés az egész
2021. márc. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
25%
Nyugi, nekem is ilyen alakom van amit leírtál, ugyanilyen mellmérettel, és én azt tapasztalom hogy a fiúk imádják, ha lesarkítjuk. Nyilván nem csak az ablakból áll a vonzalom.
2021. márc. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!