Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőket is izgat a feederism?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket is izgat a feederism?

Figyelt kérdés

Álltalában férfiak írtak a feederismről itt kérdéseket.

De ez a nőket is érdekli?



2021. márc. 5. 09:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Ha van rajtam egy kis felesleg, azt inkább igyekszem leadni. Bár enni szerintem minden nő imád, de a többi nőtől éss főként férfiaktól meg azt kapja vissza hogy milyen aránytalan vagy dagadt. Úgyhogy ez inkább szégyellni való számukra és a férfiak számára is, mintsem izgató. Ha izgató, ott már van egy kis hiba az agyban.
2021. márc. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Én ismerek nőt, aki szokott feederezni.

Általában tavakon, nagyon elterjedt a feeder horgászat.

Nagyon sokan csinálják, férfiak és nők is.

2021. márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Egyszerűen fel sem tudom fogni mi az izgató ebben.

57 kg volt a legnagyobb súlyom eddig de még ettől is rosszul éreztem magam..

2021. márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan vannak nők is akiket ez érdekel csak valamiért nincsenek annyira "szem előtt". Én azt sem gondolom hogy számottevően kevesebb lenne azon nők száma akiket ez érdekel mint a férfiaké. Az lehet talán a magyarázat egy része hogy a nők külseje sokkal nagyobb figyelmet kap ezért, több a vélt vagy valós gátlás, kényszer, a társadalom a média és a környezet által ami miatt nem akarják ezt "felfedezni". Az is érdekes kérdés, hogy miért hangosabbak a férfiak?
2021. márc. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen, ez szerintem is egésségtelen.

De ez most ennyire elterjedt vagy csak itt lehet ennyit olvasni erről?

2021. márc. 5. 10:17
 6/15 A kérdező kommentje:

4-es.

Köszönöm a válaszod.

És jó a kérdés. Miért írnak erről a férfiak többet?

Hiszen ez senkinek sem egésséges.

Tegnap is a túlsúly káros hatásaita figyelmeztettek mindenkit.


Ebből gondolom, hogy ezzel a fétissel nincsenek jól felvilágosítva a kedvelői vagy ne akarbak törődni a valósággal.

Pedig ez veszélyes.


Köszönöm a többi választ is!

2021. márc. 5. 10:24
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem túlságosan. Elég kevés ember van akinek az életcélja hogy egészségtelen 200 kg-s ...-ra hízlalja magát.
2021. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Engem csak annyiban érdekel a feederism,hogy az extrém kövér nőket szeretem.

Viszont még nem találkoztam olyan kövér nővel,aki még kövérebb akart lenni.

Pedig biztos van ilyen,csak nem Amerikában vagyunk,ahol ezt nyíltan lehet hirdetni.

Nálunk ha valami nem szokványos,azt titkolni kell.

Olyan kedvesem volt már,akit 140 kilósan ismertem meg,s meghízott 192 kg-ra,de neki hormonális gondjai voltak,nem evett sokat.

2021. márc. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért 200 kg-os nő már majdnem négyszerese az átlag testsúlynak. Vagy durván háromszorosa, ha 65 kg-ot veszünk, bár sokaknak még az is felesleggel van mérve. Ezek a 200 kg-osak nem is élnek sokáig. Elzsírosodik a szívizom és érrendszer-->kampec
2021. márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy nem jó,ha valaki 200 kg-os,de nem mindegy hogyan él.

A 192 kg-os párommal sokat sétáltunk,nyáron úszni jártunk,minden házi munkát elvégzett stb. Tökéletes volt a vérképe,semmilyen egészségügyi problémája nem volt,kivéve a hormonzavarát.

2021. márc. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!