Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt hogy lehet feldolgozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy lehet feldolgozni hogy majdnem sikerült szexelni egy lánnyal, de mikor meglátta a farkam nagyon nevetett, mert ilyet még nem látott?

Figyelt kérdés
12-13 cm tényleg annyira ciki lenne? Majdnem sírtam pedig nem vagyok az a típus. Rosszul esett. Otthagyott és közben végig alázott, szerinte ez nagyon gáz.

2021. márc. 5. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Haat szerintem az ő viselkedése a gáz.
2021. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Csicuki ***** válasza:
100%

Csak mert 12-13 cm es attól még nem kellett volna kinevetnie téged szerintem azzal a mérettel sincs baj 16cm nél nagyobbal amúgy sem találkoztam


És el kel hogy mondjam nem a méreten múlt hogy élvezetes volt e a szex vagy bármi más

21N

2021. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem pont így,de én is jártam már hasonlóképp.
2021. márc. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az sokkal nagyobb gáz, amit ő tett 🤷‍♂️
2021. márc. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég ciki. Mármint nem a méreted, az enyém is ilyen, de sosem történt még velem ilyen. Pedig voltam már együtt idegenekkel.
2021. márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Az ilyet megeroszakolni aztan majd elgondolkozik rajta, hogy legkozelebb is fog e nevetni :D


Mielott kapnam az ivet nem tudnek megeroszakolni egy not legyen az barmilyen dogok mert lekonyulnek tole.

2021. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Lányként mondom, hogy undorító volt a viselkedése. Sajnálom, hogy ez történt veled, a méreted lényegtelen ilyen szempontból egyáltalán nem érdemelted meg ezt.


Hatos: Még elméleti szinten sem lenne igazságos megerőszakolni senkit. Viszont az tény, hogy nagyon aljas volt, és egy hasonló szintű megalázásra teljes mértékben rászolgált. Bár valószínűleg nem kapta vissza, de megérdemelte volna.

2021. márc. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

Kamu sztori. Te vagy az a pasi aki arra vàgyik hogy megalázzàk a kis farka miatt.

Otthagyott és közben végig alázott ....

Persze, mesélj mèg adersen.

2021. márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

7# nem lenne igazságos? Értem. Tehát ha a nő megalázza a pasit, tönkre vágja az önbizalmát ami rosszabb esetben úgy tönkre teszi a férfi életét, hogy nem lesz képes nők felé nyitni, az igazságos? Persze más kérdés, hogy egy egészséges emberrel ha ez megtörténik akkor kineveti a csajt, de mondjuk ki, túl sok az érzékeny ember. Engem hasonlóan megaláztak, még alapsulin egy csajnak vittem csokit és mondtam neki, hogy tetszik és elhívtam sétálni suli után, kirohogott a barátnőivel, 12eves koromba, tudod mikor szedtem magam össze? 22 évesen :) már nyilván leszarom meg röhögök rajta, de az a 10ev az elveszett az életemből. Sok csaj sokat megenged magának bele se gondolva mit tesz :)


Amúgy ne aggódj kérdező az ilyen vissza fogja kapni csak sokkal durvábban, mivel az eqja alacsony igy kapcsolatban sem lesz sokkal magasabb és bizony fog kapni a leendő párjától egy két pofont. Karma dolgozik ne aggodjatok :D

2021. márc. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%
Úgy, hogy kiírsz 1-2 naponta egy hasonló kérdést "kinevettek a méretem miatt". Ismerek jónéhány ilyen kaliberű embert, egyik sem számolt be ilyen történetről. Inkább olyanról hogy mennyire jól megvannak a párjukkal.
2021. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!