Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalataitok szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalataitok szerint melyik megyében a legk..vásabbak a csajok?

Figyelt kérdés
Pl öltözködést, viselkedést, csáberőt tekintve. Na meg az IQ-t.

2021. márc. 5. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Heves


Egy barátom az Egri Főiskolára járt 2012-2016 között és kb 60 lányt dugott meg Egerben. Ő sem volt egy matyóhímzés, de állítólag ott nagyon csúnyák/bénák a férfiak többnyire és ezért is volt neki könnyű dolga. Plusz a főiskolán rengeteg "lányos" és kevés "fiús" szak van, ezért rengeteg a lány a városban, ahhoz képest kevés a fiú.

2021. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Szabolcs megye


Jó csajok, kevés IQ-val. Ráadásul iszik is a többség. Bemész egy random kocsmába és este hazaviszed a csajt, aki úgy tud szívni mint egy ipari szivattyú! :D

2021. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Budapest. Többnyire (nem magyar sajátosság máshol is így van), nyitottabbak és toleránsabbak az emberek egy fővárosban (meg egyben nemtőrödömebbek is a másik emberrel, de nem ez volt a kérdés).
2021. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a fővárosban, már csak a lakosság miatt. Ez majdnem minden országban így van.
2021. márc. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2021. márc. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egyáltalán nem egyértelmű, hogy Budapest. Az egy dolog, hogy a fővárosban toleráns a légkör és azt csinálsz, amit akarsz, de ez mindenki másra is igaz, így elég sok a kellemetlen alak és sok csaj inkább az óvatosságra helyezi a hangsúlyt. Egy-egy nyugisabb vidéki város kollégistái (tehát akiket kevésbé ismernek a helyiek) szerintem sokkal bátrabbak.
2021. márc. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Vidèki gyerekkènt az első Budapesti diszkòs èlmènyem válasz erre a kèrdèsre.

Közepesen ittas állapotban ültem ki a diszkò elè cigizni, majd 2 perc múlva hangos örjöngő csoport èrkezett az utcába, kb 20 lány ès 10 fiu, ès mindenki fèlmesztelen volt ès a csajokon is csak egy szál mini szoknya volt, de abbol is a legmínuszosabb.

Rá nèztem a whisky-s poharamra, majd vissza a cickòkra ès megszületett a nagy mondat.Szeretlek Budapest! 😂

Na ilyet Kecskemèten nem látni,😂 egy könnyűvèrű nem fizetős lányt is alig lehet találni. Persze van, csak fèlnek hogy valaki felismeri a buszon 🙄

2021. márc. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%

Fehérváron!! ott 3x voltam, mindháromszor össze lett puncizva a farkam. :)


Bp.-iként mondom hogy a pesti csajok sznobok, pénzéhesek már.

Senkit nem vesznek észre amig nem valami brutáldrága tragacsból száll ki.

2021. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!