Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Eddig hány gyorstüzelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Eddig hány gyorstüzelővel volt dolgotok? Mennyi volt a legrövidebb menet? Ezekből hány srác volt szűz?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 00:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Először csináld velem, aztán olvass utána 😀
2021. márc. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#14 Egy kicsit fiatal vagy hozzá.
2021. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
#9 az attól függ... ha a párod, vagy olyan lánnyal vagy aki szeret, kötődik hozzád akkor könnyebben "elnézi" és van sanszod úgymond korrigálni egy másik alkalommal, vagy akár ott a második menetre. Ha alkalmi akkor már kevésbé... főleg ha valaki előtte túlfényezte magát hogy mekkora ász és mellé van egy harmatos teljesítménye. Ott nem lesznek olyan hű de megértőek. Egyértelmű a csalódás. Kb. mintha egy autókölcsönöző állandóan hívogatna hogy jöjjön, jöjjön, legyen az ügyfelünk Ferrarit bérelhetsz fillérekért, de amikor odamész fizetsz akkor közlik hogy ja bocsi csak trabant és zsiguli van.
2021. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Szössz*.* ***** válasza:
100%
Nekem több ilyen is volt. Akihez kötődtem kicsit, ott nem éreztem cikinek, sose mondtam egyikőjüknek sem, hogy ez gáz lenne. Alkalminál viszont nem esett jól. Pláne, hogy azután a második menet is ugyanúgy végződött :DD
2021. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!