Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől alakulhat ki a használt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakulhat ki a használt bugyi szagolgatás? Mennyire beteg dolog, egyáltalán az?

Figyelt kérdés

Van egy Nő akinek szoktam szagolgatni a használt bugyijait néha.

Erősen vonzódom hozzá, de nálam sokkal idősebb, bőven 50 +-os(én25) csinos és erős személyiséggel bír.

Már lassan ott tartok hogy kényszeresen keresem ,hogy szagolgatni tudjam és ha úgy alakul azt sem bírom ki hogy ne csak szagolgassam, annyira extrémen felizgulok tőle.

Nem kérek privatot és bugyit se akarok venni.



2021. márc. 6. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rá alkalmam én sem hagyom ki, hogy beleszagoljak az olyan nők bugyijába akik bejönnek.

Érdekel/izgat hogy milyen a punci illatuk, illetve erős tanga fétisem is van. Mivel én is csinálom így nem tartom betegesnek, de másoknak nyilván az. :D

2021. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Franc se tudja, de japánból terjedt el.
2021. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%

Sztem nem annyira extrém, ez egy természetes biológiai dolog, hogy kiváncsi vagy a szagára, elvileg tudatalatt is rengeteg dolgot lehet felismerni belőle pl. ovuláció, egészségi állapot, szexuális izgalom szintje stb


Csak már kiveszett belőlünk hogy ezt tudatosan is érzékeljük. De a vágy attól még megmaradt h megszagolhasd


Aztán mivel tabu, ez a vágy néhány embernél fétissé alakult.


Szerintem eléggé ártalmatlan dolog, bár nem túl illendő a tudta nélkül szagolgatni.

2021. márc. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 manly ***** válasza:
Ez nem beteg dolog.Nálam bejön.
2021. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!