Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férjem is az alárendelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem is az alárendelt szerepet kedveli a bdsm-ben és én is az vagyok. Ilyenkor mit lehet csinálni? Félrelépni, elválni nem akarunk.

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Közös nevező
2021. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Dominát vagy domot bevenni. Nem félrelépés.


Mást nem. A vágyaid nem újraírhatók.


F, 39

2021. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Én is bevennék egy harmadikat. Én dom vagyok, csajom switch, ezért olykor beveszünk egy aranyos sub lányt és együtt kínozzuk. :)
2021. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg az életeteket, és lásd meg: hiába vagytok mindketten alárendeltek, mégis viszitek valamire, meg tudtok élni gyámság nélkül is, mert valahogy, ha dönteni kell, dűlőre juttok.

Ez csak egy éles példa, hogy ami az életben megy, az a szexben is kell, hogy menjen.

Tehát valakinek be kell vállalni a dominánsabb szerepet. nyugi menni fog, csak próbáljátok ki:).

2021. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor vagy átmentek switch "üzemmódba" (bár ha nem belülről jön akkor nem lesz hiteles), vagy elmentek profi szexmentes dominához aki párokat is vállal. Avagy bevesztek egy 3. játékost - mondjuk valódi nagybetűs Domot találni nem könnyű (aki tényleg az nem csak állítja magáról), s még raádásul olyat is legyen hogy férfiakat is dominálni akarjon.
2021. márc. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szívesen itanyitalak mind 2toket.

40(férfi) Budapest

2021. ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!