Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostituáltnál volt. Többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituáltnál volt. Többi lent. Átvertek?

Figyelt kérdés
Befizettem fél órara ami ugye más néven egy menet. Análoztunk, azt mondta csináljam gumj nélkül. De azt is mondta hogy nála csak keményen, gyorsan, reszelve lehet csinalni. Én emiatt aggódtam. Így csináltuk de 10 másodpercet bírtam csak, a seggébe élveztem, és azt mondta kész vagyunk, mehetek is.
2021. márc. 7. 00:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Mit vártál még? Hogy énekeljen utána neked egy dalt, vagy hívjon meg egy italra? vagy főzzön neked egy rántottát?
2021. márc. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Rántottát sütni kell, te istenbarma.
2021. márc. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem vert át semmivel, a félórás ár az max. fél óra (de már 5 perc múlva szól hogy élvezz mán' el és a 20. percnél hogy na jó van elég volt) ÉS egyszeri élvezés. Ha te fél perc alatt eldurransz, három húzástól akkor így jártál.


Egyébként nem vert át, sőt könnyen lehet még egy kis bónusz ajándékot is kaptál tőle :) Nevezetesen aznap már lehet te voltál a 6. fickó gumi nélkül a púzójába, a hónapban meg.... hát ja. Azt mondták neked biológia órán hogy análisan is el lehet kapni minden nemi betegséget, sőt anális aktusnál még nagyobb eséllyel mintha p.nciba ment volna gumi nélkül? 3-12 hét egyes STD-k lappangása, bár a HIV mire AIDS-et okoz van akinél évek telnek el. Kezd el vágni a centit 😤

2021. márc. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Óvszer nélkül prostit seggbe?

Kicsit kockázatos...

2021. márc. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb olyan volt olvasni mint a srácot aki vp44-es adagolót újított fel otthon neten szedett infókkal. Kiégtem.
2021. márc. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Seggbe dugtál koton nélkül egy redvás qrvát?? Gratulálok.
2021. márc. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem azt kellett volna csinálnod hogy rezzenéstelen arcal élvezel majd mintha mi sem történt volna még folytatod. Én is voltam már így mint te. Ugyanúgy gumi nélkül seggbe és még élek.
2021. márc. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kamu.
2021. márc. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Ajándékba kaptál egy jó kis nemibetegséget, nem elég?
2021. márc. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Mi a barátnőmmel is használunk óvszert, ha análozni támad kedvünk. Te meg egy qrvával csináltad gumi nélkül.

Nincsenek szavak...

2021. márc. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!