Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bevállalnátok amit Vajna Timi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalnátok amit Vajna Timi csinált?

Figyelt kérdés

Top 39. leggazdagabb magyar, 38.6 milliárdos vagyonnal. Párszor leápolta egy hónapban a télapót, mert közben külföldön élt ugyebár. Elpatkolt a télapó, ráhagyott mindent. Én ha nő lennék bevállalnám.


DE VAJON A GYAKORI SZEMÉRMES NÉPE MIT MOND?!4NÉGY!!



2021. márc. 7. 12:11
A kérdező szavazást indított:
be, persze
be, persze, még 1 milliárdért is
fúj, dehogy
dehogy, a pénz nem számít
mindegy, hogy Aspenben, vagy az Avason él az ember, csak a szeretet számít
még úgy is bevállalnám, ha nem örökölnék semmit, de luxusban élhetnék
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem tudom felfogni azt a mennyiségű pénzt , nekem még a 200 ezres Volános fizetés is jó. Igaz faszi vagyok, de ha megfordítanánk , hogy nővel kéne , akkor sem. Bírom az időseket, jól tudok velük dumálni pl. a Kórház a város szélén c. sorozatról vagy Antall Imréről, de közösülni nem tudnék, úgy érezném, hogy egy normálisnak mondható korszak egy normálatlan személyét használnám ahhoz, hogy meggazdagodjak. Jó nekem így. Mondjuk csak egy sofőr vagyok, túl nagy gondolatot ne várjatok.
2021. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha a férfiak is csinálhatnának ilyet, akkor bevállalnám.
2021. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Hozzàteszem, h mindezutàn nulla a jàradéka 🤪😂
2021. márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Vagány csaj vagy. Tőlem csak kb. 3 millió forintot, egy panellakást és egy régebbi Suzuki Ignist örökölnél.


De gondolom ennyiért még egyet se rántanál a fütykösömön.

2021. márc. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A világért sem védeném ezt a pitsát, de a télapó nem volt azért olyan rossz parti, szerintem sok csaj bevállalta volna. Oké, nem előmyös kimézetű öregember, de nagyon karizmatikus ember volt, olyam kapcsolati tőkével, amit fel sem lehet fogni. Ez sokszor többet ér, mint a végtelen pénz.

Oké, Timike így sem szerette, épp hogy nem örült, mikor meghalt Andy bácsi. De a csaj tudja mit csinál, az fix.

2021. márc. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, ez túl sok munka, és túl sok trauma azért a pénzért, és amúgy is, kicsiben gondolkodsz. Az igazi minthaparazita mészáros Lőrinc, aki alá azért tolják az eszméletlen összegeket, mert... miért is? Mert az elnökünk barátja, így még vénember f aszt sem kell szopnia ezért a pénzért? Ez az, ez már jobban hangzik!

Ha már arról fantáziálgatunk, hogy hogy lehetne minél kevesebb munkával minél nagyobb összegű pénzhez jutni, akkor én inkább Lőrinc lennék. Gyomrot és kötél idegeket igényel, hogy egy jóformán rothadásnak indult vén kutyával kavarj, nem tudva, hogy tényleg te leszel-e az örökös, ha végre valahára elpatkol, ez a gyomor és kötél idegek pedig nincsenek meg bennem. Inkább lennék az oligarchává vált gyerekkori barátom bábja.

2021. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6

Itt az a helyzet, hogy Andy már akkor rendkivül sikeres volt nemzetközi szinten is, mikor még Orbán sehol sem volt, Mészáros pedig a gázcsöveket hajlitotta meg heggesztette reggeltől estig. Aztán megérezte a pénz szagát Andy, tudta, hogy ezekkel jóba kell lenni 2010 után. Üzletember, jól csinálta. Így lehet pénzt keresni.

2021. márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!