Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugye van barátság extrákkal....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye van barátság extrákkal. Na már most nekem ,,párkapcsolatom" van extrák nélkül. Ez mellett lehet valaha normális párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Barátok voltunk nagyon sokáig, aztán ,,szerelem" lett és járni kezdtünk. Ez nem vált be, mert arra jutottunk, hogy ez továbbra is barátság testi kapcsolatzal, szóval a későbbiekben sokkal lazábra vettük.

Mára mindent csinálunk, amit egy jó szerelmes pár csak pont az ,,extrákat" nem. Randizunk(most épp nem, de mindig együtt mentünk moziba, és gyakran éttermeztünk) filmes esték, szar nap után lelki segély, össze bujós utáljunk együt mindenkit napok, stb.

Én szeretnék egy normális párkapcsolatott végre, de tudom, hogy nem vele, mert (jajj de klisés...) ő annál több nekem mint egy sima barátnő. Többször beszéltünk róla, és őt elvileg nem zavarja (akarom hinni, hogy elmondja, ha nem így van), viszont a páromat lehet zavarná, ez a viszony egy másik lánnyal.


2021. márc. 7. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ti hány évesek vagytok?
2021. márc. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
21 évesek vagyunk mindketten.
2021. márc. 7. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Hasonló eset velem is megtörtént, meg még néhány ismerősömmel is. Tipikusan akkor alakul ki ilyen helyzet, ha az egyik fél titokban szerelmes a másikba. A másik fél a szerelmet nem viszonozza, de megszokta, hogy valaki folyton ott áll mellette. Tipikusan nők szokták ezt eljátszani. Az én esetemben is az történt, hogy volt korábban neki egy barátja 3 évig, de szakítottak. Én képbe kerültem. Kedvelt, de nem tetszettem neki és nem is szeretett, ugyanakkor arra jó voltam, hogy szórakoztassam és lelki támaszt nyújtsak neki. Fél évig megvezetett. Utána az egyik barátom leült velem, átbeszéltük a dolgokat. Mivel én nagyon belezúgtam a lányba, így nem is vettem észre, hogy kihasznál. Utána a lánnyal is leültem beszélgetni. Elmondtam, hogy én véget szeretnék vetni ennek az egésznek. És itt jött a legviccesebb fordulat. Még ő haragudott meg, hogy én nem akarom tovább szeretni őt anélkül, hogy ő ezt viszonozná XDDD. Akkor még fiatal voltam. Ez volt a tanulópénz, ma már látom, hogy mikor lehet egy nőt komolyan venni és ki az, aki csak játszadozni akarna.
2021. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
74%
Azt érzem, hogy az előttem szóló nagyon fején találta a szeget.
2021. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És most miért nem csináljátok az extrákat?


Amugy igen lehet normális párkapcsolatod, ha ez megmarad barátságnak, de a barátnő nem fog örülni, ha többet leszel a lány barátoddal mint vele, szóval ritkitani kell a mozis, vacsis, lelkifröcsis estéket vele.

2021. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!