Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig tartott a leghoss...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tartott a leghosszabb orális szex, amit kaptatok?

Figyelt kérdés
Azaz, hogy nők: egyhuzamban mennyi ideig nyaltak titeket és férfiak: mennyi ideig szoptak? Az nem érdekel, ha volt pisi szünet, vagy cigiszünet, csak az egyhuzamban mennyi idő a rekord amíg nektek csináltak. Tudom, nem meri senki stop perrel, de egy kiugró esetet csak megtudtok becsülni. Ja és ezalatt hányszor élveztetek el?
2021. márc. 7. 15:26
A kérdező szavazást indított:
Max negyedóráig tarthatott
Max félóráig tarthatott
Max háromnegyed óráig tarthatott
Max egy óráig tarthatott
Több ideig tartott mint egy óra
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. másfél perc lehetett.
2021. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kb annyi lehetett mint az 1 #
2021. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az időt nem tudom, de szólt a lány, hogy már nagyon elfáradt a szája, viszont nagyon szeretné ha a szájába élveznék! Akkor kézbe vettem a "dolgot" és megkapta amit szeretett volna!
2021. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan bő tíz perc lehetett. Szólt halkan a rádió, és lement vagy három-négy szám.
2021. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Addig engem szájjal senki nem juttatott el. A párom (azóta már feleségem) mindenképp el akart. 40 percig szüntelenül tette, amíg csak nem sikerült neki.


Aztán már sosem volt ennyi idő. A legtöbb 6 egymásután, de az sem tartott ilyen sokáig.

2021. márc. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Biró Olivér válasza:
Én a meg ismerkedtem egy biszex párral a nőt 2.órán keresztül nyaltam, majd utána ő kényeztetett meg a párja, közösen olyan 20.percig ezután a férfit kényeztettem .Őt 3.órán át szoptam, szerintem éltükben nem volt ilyenben részük azelőtt, hogy meg ismertek. Viszont ha van itt olyan nő aki szeretné és kívánja hogy órákig nyalják az írjon. Férfiakat is kényeztetek órákon keresztül ,vagy párokat, közösen. Várom mindenki válaszát
2021. jún. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!