Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti belemennétek abba,ho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti belemennétek abba,hogy a pasitok a hónaljatokra élvezzen és utána lenyalja azt?

Figyelt kérdés
Ugyanis az én pasim ezt kérte.Elég furának találom ezt a dolgot.Másnál is van ilyen jelenség?
2021. márc. 7. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Hát bocsáss meg de ez undorító.

Nem ítélkezem mindenkinek van hóbortja, de ez...

2021. márc. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha itt azt írják, hogy ugorj bele a kútba, akkor bele ugrasz? Itt az a fontos, hogy NEKED belefér-e a dolog. Ne érdekeljenek mások, ha a párodat ez izgatja, és neked ez még belefér, akkor hajrá, de ha nem akkor ne tedd. Semmit sem szabad erőltetni, mert a szexnek, a közös élvezetről kell szólnia.
2021. márc. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Az élvezés oké, de ha le akarja nyalni, az már homis, azt nem...
2021. márc. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sose hallottam még ilyet, szóval gondolom nem gyakori. Külön-külön találkoztam már vele, szóval vannak akik szeretik a nőről lenyalni miután ráélveztek illetve van aki szereti a lány hónalját (vagy bármi mást) nyalogatni, csókolgatni stb.

Én a páromnak igyekeznék minden vágyát teljesíteni, amennyire módomban áll és örülnék neki ha mindent megosztana velem. Ez pedig bár nekem is furának hangzik, de a lánynak nem kerül szinte semmibe, lényegében csak hagynia kell és kész. Vannak ennél sokkal durvább vagy extrémebb vágyak is :D

2021. márc. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Ritka hülye gyerekek vannak, mint az ábra is mutatja.
2021. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én tudok még hasonló egyedekről, nem a pasid az egyetlen, ilyen vágyakkal.

A magam részéről ez “nem szeretem” kategória.

2021. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En nem
2021. márc. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát.... Mondjuk jobb mintha pl azt kérte volna, hogy kakkancs a szájába. Elem ezzel nyaggatot. Ezért is lett ex.


Ha neked bele fér, hát csináljátok. De tuti van a srácban bi hajlam.

2021. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!